19856 |
| 50 PLN | |
19857 |
1985 koperta podziemnej poczty Solidarności. | |
| 20 PLN | |
19858 |
1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności. | |
| 30 PLN | |
19859 |
| 65 PLN | |
19860 |
| 15 PLN | |
19861 |
1985 kartka poziemnej poczty Solidarności z Krakowa z okazji protestu głodowego. | |
| 35 PLN | |
19862 |
1986 rocznik kopert FDC (bez bl.: 128-9(84-5), 130(86), 131(87); Fi.66.-). | Fi.2865-2927 Mi.3013-75 |
| 30 PLN | |
19863 |
1986 rocznik znaczków czystych (Fi.78,40). | Fi.2865-2927 Mi.3013-75 |
| 45 PLN | |
19864 |
1986 Kometa Halley,a, arkusz czysty znaczków z przywieszkami, boczne marginesy zgięte pionowo. | Fi.2866-67 Mi.3014-15 |
| 100 PLN | |
19865 |
1986 Polska żegluga bałtycka - promy, seria z pustopolami u dołu, czyste (Fi.48.-). | Fi.2881-84 Mi.3029-32 |
| 40 PLN | |
19866 |
1986 legendy polskie, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2904-9 ark. Mi.3052-7 |
| 150 PLN | |
19867 |
1986 poczet królów polskich, marginesowy znaczek z przesuniętą w poziomie perforacją pionową wchodzącą na rysunek znaczka. | Fi.2918MK Mi.3066 |
| 70 PLN | |
19868 |
| 20 PLN | |
19869 |
1986-94 poczet królów i książąt polskich, zestaw znaczków wydań z różnych roczników. | |
| 120 PLN | |
19870 |
1987 POSTED ON HIGH SEA - widokówka z Karaibów, nadana 16-04 w Hawanie, opłacona polskim znaczkiem oznaczona dwoma stempelkami POSTED ON HIGH SEA s/y "Jan z Kolna", umożliwiającym marynarzom i żeglarzom wysyłkę z portów morskich przesyłek ofrankowanych znaczkami kraju z którego pochodziła jednostka pływająca, dodatkowe stempelki: POLISH YACHTING ASSOCIATION s/y "Jan z Kolna"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2832 Mi.2980 |
| 40 PLN | |
19871 |
1987 rocznik kopert FDC (bez bl.132(88); Fi.69.-). | Fi.2928-85 Mi.3076-3133 |
| 55 PLN | |
19872 |
1987 rocznik znaczków czystych, dodatkowo znaczek 2983 z przywieszką (Fi.238,60). | Fi.2928-85 Mi.3076-3133 |
| 170 PLN | |
19873 |
1987 150. rocznica urodzin Artura Grottgera, znaczek z pustopolem u dołu, czyste. | Fi.2940 Mi.3088 |
| 20 PLN | |
19874 |
1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, prawy znaczek z błędem "uszkodzona litera k W Polska". | Fi.2951, 2952B1 Mi.3099, 3100 |
| 10 PLN | |
19875 |
1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet kombinacji parek i trójek, czyste. | Fi.2951-2 Mi.3099-100 |
| 20 PLN | |
19876 |
1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, 3 arkusze: odmiana z numerem po prawej stronie, z numerem przesuniętym ku środkowi i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA). | Fi.2951-2 B1, Ark.2951-2 II i III Mi.3099-100 |
| 120 PLN | |
19877 |
1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, parka znaczków za 15 i 45 zł, znaczek za 45 zł z błędem w 1 sektorze na poz.6 "uszkodzona litera k w Polska"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.2952 B1 Mi.3100 |
| 20 PLN | |
19878 |
1987 Wojna obronna 1939 roku, znaczek z błędem "brak połowy kreski w drugim N w OBRONNA". | Fi.2965B1 Mi.3113 |
| 10 PLN | |
19879 |
1987 Wojna Obronna 1939 r. (IV), znaczek za 15 zł z błędem na poz.1 "uszkodzona litera I w nazwisku WRÓBLEWSKI"; gwarancja. | Fi.2967 B1 Mi.3115 |
| 40 PLN | |
19880 |
1987 sportowe sukcesy Polaków, znaczek z silnie przesuniętą w pionie perforacją poziomą, ładny narożnikowy egzemplarz doskonale prezentujący błąd. | Fi.2972MK Mi.3120 |
| 300 PLN | |
19881 |
1987 baśnie Andersena, dolny prawy znaczek z błędem "dodatkowy płatek obok korony", gwarancja i opis Walocha. | Fi.2981 B2 Mi.3129 |
| 40 PLN | |
19882 |
1987 baśnie Andersena, znaczek z błędem "dwie śnieżynki pod DANMARK", gwarancja i opis Walocha. | Fi.2981B1 Mi.3129 |
| 18 PLN VERKAUFT | |
19883 |
| 15 PLN | |
19884 |
1987 Poczet królów i książąt polskich - Bolesław Chrobry, znaczki z przywieszkami i pustopolami we wszystkich chyba możliwych kombinacjach. | Fi.2983 Mi.3131 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
19885 |
| 15 PLN | |
19886 |
1987 poczet królów polskich, parka znaczków z drukiem ramki przesuniętym w LEWO - ramka zachodzi na druk stalorytu. Oznaczenie według katalogu Fischera - MK 1. | Fi.2983 MK1 Mi.3131 |
| 300 PLN | |
19887 |
1987 poczet królów polskich, znaczek z przesunietym drukiem ramki w PRAWO (staloryt pozostaje właściwie scentrowany w stosunku do ząbkowania). Błąd pokazał się kilka lat temu, obecnie rzadko oferowany. Do specjalizacji wydania. | Fi.2983 MK2 Mi.3131 |
| 300 PLN | |
19888 |
1987 Poczet królów i książąt polskich (II) - Bolesław Chrobry znaczki z przywieszkami i pustopolami: z lewej i prawej strony, znaczek między przywieszkami i przywieszka między znaczkami (Fi.60.-). | Fi.2983 Pw Mi.3131 |
| 50 PLN | |
19889 |
1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z Jaruzelskim, blok na kopercie, skasowany okolicznościowo 08.06.87 w Warszawie. | Fi.bl.88 Mi.Bl.102 |
| 300 PLN | |
19890 |
1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok. | Fi.bl.132 Mi.Bl.102 |
| 100 PLN | |
19891 |
| 100 PLN | |
19892 |
| 120 PLN | |
19893 |
1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok stemplowany. | Fi.bl.132 Mi.Bl.102 |
| 120 PLN | |
19894 |
| 100 PLN | |
19895 |
1987 Spotkanie papieża Jana Pawła II z Jaruzelskim, blok idealnie skasowany 1987 08 06 stemplem okolicznościowym w Warszawie, pełna oryginalna guma, doskonały stan zachowania. | Fi.bl.132 (88) Mi.Bl.102 |
| 400 PLN | |