19651 |
| 700 PLN | |
19652 |
| 300 PLN | |
19653 |
| 140 PLN | |
19654 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z ząbkowaniem liniowym 11,5, gwarancja. | Fi.23b Mi.20B |
| 80 PLN | |
19655 |
| 180 PLN | |
19656 |
| 160 PLN | |
19657 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 30 PLN | |
19658 |
| 80 PLN | |
19659 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 70 PLN | |
19660 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN | |
19661 |
| 60 PLN | |
19662 |
| 120 PLN | |
19663 |
| 30 PLN | |
19664 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem dwustronnym - normalnym i po stronie gumowanej, gwarancja. | Fi.24Ndw Mi.24DD |
| 500 PLN | |
19665 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z podwójnym nadrukiem jednym normalnym, drugim na stronie gumowanej, właściwy nadruk z błędem "litera A w POLSKA krótsza", znaczek ząbkowany 12½ : 12¾, fotoatest. | Fi.24Ndw B2 Mi.24DD |
| 500 PLN | |
19666 |
| 200 PLN | |
19667 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk. | Fi.25 Mi.25I |
| 45 PLN | |
19668 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.25a Mi.25I |
| 40 PLN | |
19669 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Gryżewski, Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 30 PLN | |
19670 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 30 PLN | |
19671 |
| 30 PLN | |
19672 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Lublina nadany 24.2.19 do Wiednia, mieszana frankatura ze znaczkami wydania definitywnego, stempel cenzury wojskowej z Krakowa, gwarancja Schmutz. | Fi.25a, 73A |
| 5 000 PLN | |
19673 |
1918 drugie wydanie lubelskie, dwa znaczki za 45/80 hal. odmiana z nadrukiem w kolorze czarnym i druga z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, oba znaczki z tym samym brzegowym uszkodzeniem prawej strony nadruku "brak liter ZTA i prawej kreski", gwarancja Krawczyk, z oznaczeniem odmiany "25b". | Fi.25a, b B10 Mi.25I |
| 180 PLN | |
19674 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 45/80 hal. z przesuniętym w prawo nadrukiem w kolorze czarnym, prawy z brzegowym błędem na poz.10 "brak liter (Z)TA i kreski zakrywającej nominał" (Fi.675.-), gwarancja i opis Schmutz. | Fi.25a B9 Mi.25I |
| 500 PLN | |
19675 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - jednym normalnym i drugim odwróconym po stronie gumowanej, charakterystyczne dla tego błędu zabrudzenie farbą drukarską, bardzo dobry stan zachowania, rzadki błędnodruk znany z jednego pięćdziesięcio znaczkowego arkusza, Fischer 12.000,- zł, fotoatest Schmutz. | Fi.25a Ndwo Mi.25I DD |
| 6 800 PLN | |
19676 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworobok znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.25aNo Mi.25IK |
| 500 PLN | |
19677 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.25aNo Mi.25IK |
| 300 PLN | |
19678 |
| 40 PLN | |
19679 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, gwarancja i oznaczenie. | Fi.25b Mi.25I |
| 250 PLN | |
19680 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym (Fi.450.-), piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie 25b Schmutz. | Fi.25b Mi.25I |
| 400 PLN | |
19681 |
| 80 PLN | |
19682 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, prawy górny z błędem na poz.10 "brak liter ZTA", a prawy dolny z błędem na poz.20 "brak liter TA" (Fi.4080.-), gwarancja i opis Krawczyk. | Fi.25b B9+B10 Mi.25I |
| 2 400 PLN | |
19683 |
| 150 PLN | |
19684 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.26 Mi.25II |
| 50 PLN VERKAUFT | |
19685 |
| 320 PLN | |
19686 |
| 35 PLN | |
19687 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.27a Mi.26 |
| 60 PLN | |
19688 |
| 60 PLN | |
19689 |
| 30 PLN | |
19690 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński. | Fi.27a Mi.26 |
| 10 PLN | |