19731 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 29 z charakterystycznym błędem w postaci przerwanej litery O w POLSKA w dolnej części, gwarancja i oznaczenie Petriuk. | Fi.32II Mi.31 |
| 350 PLN | |
19732 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 28, piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Petriuk. | Fi.32II Mi.31 |
| 700 PLN VERKAUFT | |
19733 |
| 600 PLN | |
19734 |
| 750 PLN | |
19735 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 38, znaczek w doskonałym stanie, gwarancja Petriuk. | Fi.32II Mi.31 |
| 700 PLN | |
19736 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 40, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 300 PLN | |
19737 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 18, znaczek w pięknym stanie, gwarancja i oznaczenie Kronenberg. | Fi.32II Mi.31 |
| 800 PLN | |
19738 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.84 "S z łezką"; mały ślad po podlepce, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.33 B Mi.32 |
| 2 200 PLN | |
19739 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą poz.22, ładny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.34 Mi.33 |
| 220 PLN VERKAUFT | |
19740 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z obniżonym nadrukiem pierwszą formą (zwykły znaczek kasowany Fi.200.-), dodatkowo z usterką na poz.84 "S z łezką", poza ścienionym na całej powierzchni papierem w niezłym stanie, gwarancja i oznaczenie. | Fi.34 Mi.33 |
| 60 PLN | |
19741 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 7 z charakterystycznie urwaną dolna częścią litery P w POCZTA, zagięcie na górnym prawym narożniku, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.34 Mi.33 |
| 600 PLN | |
19742 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.49 "mocno uszkodzona litera P w POLSKA - tzw.gwóźdź", piękny stan, gwarancja Schmutz. | Fi.34 B Mi.33 |
| 2 400 PLN | |
19743 |
1919 wydanie krakowskie - BOCHNIA, oryginalnie użyty dnia 21.1.19 w Bochni znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.49, rzadko tak ładnie centralnie skasowany, gwarancja i opis Mikstein. | Fi.35 Mi.33 |
| 400 PLN | |
19744 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.33, poza śladami podlepki zachowany w bardzo ładnym stanie, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 220 PLN | |
19745 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 55, niewielkie zagniecenie górnego prawego narożnika, gwarancja i oznaczenie Berbeka. | Fi.35 Mi.34 |
| 400 PLN | |
19746 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 27, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.35 Mi.34 |
| 450 PLN VERKAUFT | |
19747 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.35B2 Mi.34 |
| 700 PLN | |
19748 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.43, lekkie zmatowienie po podlepce, ładny stan, sygnowany ŚWIAT, gwarancja Mikulski, z opisem Schmutz. | Fi.36 Mi.35 |
| 1 125 PLN VERKAUFT | |
19749 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 8, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.36 Mi.35 |
| 315 PLN VERKAUFT | |
19750 |
| 800 PLN | |
19751 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 13, gwarancja Jungjohann, Petriuk. | Fi.36 Mi.35 |
| 400 PLN | |
19752 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.4 "cienkie Z" (Fi.800.-), sygnowany mgr Sawczak - Knihinicki, gwarancja i opis Miszczak. | Fi.36 B1 Mi.35 |
| 750 PLN | |
19753 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.36B1 Mi.35 |
| 700 PLN VERKAUFT | |
19754 |
| 1 500 PLN | |
19755 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formą IIB poz.73, pięknie i bardzo czytelnie skasowany w Białej, sygnowany, gwarancja Brodetzki, z opisem Mikstein. | Fi.37II Mi.36 |
| 6 000 PLN | |
19756 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja. | Fi.38 Mi.48 |
| 20 PLN | |
19757 |
| 25 PLN | |
19758 |
| 25 PLN | |
19759 |
1919 wydanie krakowskie, duże podlepki, gwarancja Schmutz. | Fi.38 Mi.48 |
| 20 PLN | |
19760 |
1919 wydanie krakowskie, koperta listu poleconego z Bogumina nadana 23.1.19 do Rychwałdu (Reichwaldau), prowizoryczna erka, brak stempla odbiorczego na odwrocie. | Fi.38 Mi.48 |
| 3 000 PLN | |
19761 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Petriuk. | Fi.38 Mi.48 |
| 25 PLN | |
19762 |
| 100 PLN | |
19763 |
1919 wydanie krakowskie - KROSNO, oryginalnie użyty kasowany znaczek za 25/80 hal., gwarancja i opis kasownika. | Fi.38 Mi.48 |
| 60 PLN | |
19764 |
1919 wydanie krakowskie - ŁAŃCUT, oryginalnie użyty dnia 30.I.19 w Łańcucie znaczek za 25/80 hal., czytelnie odbity datownik, gwarancja i opis datownika Mikstein. | Fi.38 Mi.48 |
| 100 PLN | |
19765 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 25/80 hal. | Fi.38 Mi.48 |
| 30 PLN | |
19766 |
| 1 620 PLN VERKAUFT | |
19767 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.69, minimalny ślad podlepki, sygnowany ŚWIAT, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.40 Mi.38 |
| 220 PLN | |
19768 |
| 140 PLN VERKAUFT | |
19769 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.62, bardzo ładny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.40 Mi.38 |
| 150 PLN | |
19770 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.49 "mocno uszkodzona litera A w POCZTA - tzw.gwóźdź", poza mocnym śladem po podlepce w ładnym stanie, gwarancja Schmutz. | Fi.40 B Mi.38 |
| 1 200 PLN | |