19851 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z podwójnym nadrukiem pierwszej formy z poz. 16, rzadkie znaczki z podwójnym nadrukiem pochodzą z jednego stu znaczkowego arkusza, znaczek w ładnym stanie, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43Np Mi.41DD |
| 4 000 PLN | |
19852 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z podwójny nadrukiem pierwszej formy z poz. 99, bardzo rzadkie - przedrukowano jeden stu znaczkowy arkusz, ładny stan zachowania - ślad po niewielkiej podlepce, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43Np Mi.41DD |
| 4 500 PLN | |
19853 |
| 3 000 PLN | |
19854 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem pierwszą formą z usterką na poz. 95 "ścięta górna końcówka litery S", sygnatura firmowa, gwarancja, opis i sygnatura sprawdzająca SM Mikstein, dodatkowo bardzo ciekawy odręczny rachunek Prof. Miksteina za powtórne zbadanie i oznaczenie znaczka stempelkiem SM z 16 lipca 1946 roku - zwraca uwagę, że S.Mikstein policzył za dostawienie stempelka SM cztery razy tyle co za atest na 10 Kr; pewnie dlatego, że takich ściętych S jest tylko 13 sztuk i choć nie jest to tak spektakularny błąd jak "dwukropek" (Fi.18000.-) czy "uszkodzone A" (Fi.25000.-) to też rzadki. | Fi.44 Mi.42 |
| 8 000 PLN | |
19855 |
| 60 PLN | |
19856 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.60, lekko parowna guma, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 70 PLN | |
19857 |
| 250 PLN | |
19858 |
| 280 PLN VERKAUFT | |
19859 |
| 280 PLN | |
19860 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 78, gwarancja i oznaczenie Petriuk. | Fi.45I Mi.43 |
| 80 PLN | |
19861 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 67, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 80 PLN | |
19862 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 12, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 80 PLN | |
19863 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 98, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 260 PLN | |
19864 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 78, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 75 PLN | |
19865 |
| 90 PLN | |
19866 |
| 120 PLN | |
19867 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej z poz. 20, gwarancja i oznaczenie. | Fi.45I Mi.44 |
| 60 PLN | |
19868 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kor. z nadrukiem pierwszej formy z poz. 36 w mieszanej frankaturze ze znaczkami wydań definitywnych na przekazie pieniężnym z Przemyśla do Sanoka, stosunkowo późne użycie znaczka wydania krakowskiego z 19.4.19, na odwrocie stemple odbiorcze, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45I, 73B, 78B Mi.43, 77, 82 |
| 4 200 PLN | |
19869 |
| 140 PLN | |
19870 |
| 180 PLN | |
19871 |
| 130 PLN | |
19872 |
| 380 PLN | |
19873 |
| 100 PLN | |
19874 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.44 "cienkie Z" (Fi.550.-), lekkie zmatowienie w dolnym narożniku, liczony jak podlepkowy, gwarancja i opis Landre. | Fi.45I B1 Mi.43 |
| 200 PLN VERKAUFT | |
19875 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.73 "dwukropek", dodatkowo pięknie widoczne "wcięcie w P", ładny stan, gwarancja Krawczyk. | Fi.45I B2 Mi.43 |
| 800 PLN | |
19876 |
| 500 PLN | |
19877 |
| 450 PLN | |
19878 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
19879 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 7 z błędem "ścięte CZT", bardzo rzadki błąd występujący na czterech znaczka wydania krakowskiego, na tym nominale przedrukowano około dwudziestu znaczków z tym błędem, katalog Fischer 8.000,- zł, fotoatest Schmutz. | Fi.45II B4 Mi.43 |
| 2 500 PLN | |
19880 |
| 80 PLN | |
19881 |
| 40 PLN | |
19882 |
| 40 PLN | |
19883 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja Schmutz. | Fi.46a Mi.44 |
| 30 PLN | |
19884 |
| 30 PLN | |
19885 |
| 40 PLN | |
19886 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja Jungjohann. | Fi.46a Mi.44 |
| 40 PLN | |
19887 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 3 kr. w kolorze jasnoszarawoniebieskim z nadrukiem formą IVB, z opisanym przez L.Schmutza błędem z poz.4 "zalane A w POCZTA", gwarancja i pełny opis błedu Schmutz. | Fi.46a B Mi.44 |
| 200 PLN | |
19888 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 22 z błędem "A w POCZTA z ostrogą", ciężka podlepka, gwarancja i opis błędu Schmutz. | Fi.46aB Mi.44 |
| 180 PLN | |
19889 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formą IVA z poz. 95 lub IVB z poz. 22 z usterką "A w POCZTA z ostrogą", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.46aB Mi.44 |
| 160 PLN | |
19890 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem formy IVB z poz.3-4, prawy znaczek z błędem "zalane A w POCZTA", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.46aB Mi.44 |
| 240 PLN | |