19611 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
19612 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
19613 |
| 30 PLN | |
19614 |
| 25 PLN | |
19615 |
| 20 PLN | |
19616 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list z Ostrowca nadany 16.1.19 do Wiednia, mieszana frankatura znaczka lubelskiego z austriackim znaczkiem dopłaty dla Bośni i Hercegowiny, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 3 000 PLN | |
19617 |
| 30 PLN | |
19618 |
| 70 PLN | |
19619 |
| 20 PLN | |
19620 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nietypowo słabo odbitym nadrukiem, ze względu na brak znaczków nawet takie makulaturowe w zasadzie egzemplarze skierowano do eksploatacji, sygnowany Esperantisto Filatelejo, gwarancja. | Fi.22a |
| 30 PLN | |
19621 |
| 60 PLN | |
19622 |
| 300 PLN | |
19623 |
| 500 PLN | |
19624 |
| 180 PLN | |
19625 |
| 240 PLN | |
19626 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Rachmanow,. | Fi.22b Mi.22b |
| 400 PLN | |
19627 |
| 220 PLN | |
19628 |
| 1 000 PLN | |
19629 |
| 450 PLN | |
19630 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem brązowo fioletowym, gwarancja Schmutz. | Fi.22b Mi.22b |
| 250 PLN | |
19631 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z brzegowym uszkodzonym po lewej stronie nadrukiem w kolorze fioletowym, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Mikstein. | Fi.22b B |
| 240 PLN | |
19632 |
1918 drugie wydanie lubelskie - DRUK NA ZMARSZCZONYM PAPIERZE - PRZECIĘTY NADRUK, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym na zmarszczonym papierze, ze względu na brak znaczków obiegowych wszystkie makulaturowe egzemplarze dopuszczono do obiegu, po odmoczeniu znaczka z listu zmarszczenie uległo wyprostowaniu i pojawił się w połowie wysokości poziomy pas bez nadruku, bardzo ciekawe, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Mikstein. | Fi.22b B |
| 600 PLN | |
19633 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal. z odwróconym nadrukiem brzegowym w kolorze fioletowym: lewy górny ze zniekształconą gwiazdką, lewy dolny z występującym tylko na tej wartości błędem z poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL." (Fi.16200.-), bardzo ładny stan; sygnowany, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz. | Fi.22b B4 No + 22b No |
| 12 000 PLN | |
19634 |
| 900 PLN | |
19635 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z odwróconym nadrukiem w kolorze fioletowym (Fi.1800.-), piękny stan, gwarancja Kwaśniewski, Ryblewski. | Fi.22b No |
| 1 500 PLN | |
19636 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowobrązowym, okazyjna cena - Fischer 7.200,- zł, smuga na ząbkowaniu od farby drukarskiej, gwarancja. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 1 600 PLN VERKAUFT | |
19637 |
| 1 000 PLN | |
19638 |
| 500 PLN | |
19639 |
| 340 PLN | |
19640 |
| 550 PLN | |
19641 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.23No Mi.23K |
| 380 PLN | |
19642 |
| 220 PLN | |
19643 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.23a Mi.23A |
| 25 PLN | |
19644 |
| 35 PLN | |
19645 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list bankowy z Ostrowca nadany 21.2.19 z oddziału banku do dyrekcji w Warszawie, gwarancja Petriuk. | Fi.23a Mi.23A |
| 2 000 PLN | |
19646 |
| 200 PLN | |
19647 |
| 3 300 PLN | |
19648 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej gwiazdki, gwarancja. | Fi.23a |
| 50 PLN | |
19649 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Radomia wysłany 12.1.19 do Banku Handlowego w Zawierciu, mieszana frankatura wydania prowizorycznego, definitywnego i austriackiej poczty polowej, na odwrocie stempel odbiorczy z Zawiercia z datą 14.1.19, gwarancja. | Fi.23a, 88A, OA28 |
| 3 500 PLN | |
19650 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z brzegowym uszkodzeniem w postaci niedobicia dużej części nadruku, ze względu na brak znaczków obiegowych wszystkie makulaturowe egzemplarze dopuszczono do obiegu, znaczek w bardzo ładnym stanie, gwarancja. | Fi.23a MK |
| 1 200 PLN | |