25436 |
1987 spotkanie Jana Pawła II z gen. Jaruzelskim na zamku w Warszawie, blok na prawidłowo opłaconym ekspresowym liście poleconym, wysłanym 6.6.1988 z Ostrowca Świętokrzyskiego do Opatowa, datownik odbiorczy; wyjątkowo rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja; temat - PAPIEŻ JAN PAWEŁ II. | Fi.bl.88 Mi.Bl.102 |
| 1 200 PLN | |
25437 |
1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok. | Fi.bl.132 Mi.Bl.102 |
| 110 PLN | |
25438 |
| 100 PLN | |
25439 |
1987 Spotkanie papieża Jana Pawła II z Jaruzelskim, blok idealnie skasowany 1987 08 06 stemplem okolicznościowym w Warszawie, pełna oryginalna guma, doskonały stan zachowania. | Fi.bl.132 (88) Mi.Bl.102 |
| 400 PLN | |
25440 |
| 300 PLN | |
25441 |
1987 blok "Papież - Jaruzelski" na kopercie ze stemplem pierwszego dnia obiegu bloku z 5.6.87, katalog Fischera nawet nie odnotowuje prawdziwej FDC, większość kopert uchodzących za FDC to po prostu koperty z kasownikiem okolicznościowym ze spotkania Papieża z gen. Jaruzelskim na Zamku; oryginalnych kopert ostemplowanych 5 czerwca 1987 istnieje prawdopodobnie tylko kilka sztuk! | Fi.bl.132 (88) Mi.Bl.102 |
| 800 PLN | |
25442 |
| 120 PLN | |
25443 |
1987 SOLIDARNOŚĆ - "Solidarność" Małopolska, Poczta "Homo Homini", Powstanie Styczniowe - bitwa pod Wągrowcem, blok za 200 zł. | |
| 40 PLN | |
25444 |
1988 rocznik kopert FDC (bez bl.137(93); Fi.63.-). | Fi.2986-3041 Mi.3134-89 |
| 40 PLN | |
25445 |
1988 rocznik znaczków czystych (Fi.132,40). | Fi.2986-3041 Mi.3134-89 |
| 100 PLN | |
25446 |
1988-1989 TOM XVII JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 242 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.2986-3104 Mi.3134-3252 |
| 140 PLN | |
25447 |
1988 stare zegary, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2994-9 ark. Mi.3142-7 |
| 150 PLN | |
25448 |
1988 Wojna obronna 1939 r. (V), znaczki za 15 zł w czworobloku, lewy dolny z błędem na poz.11 "brak zaokrąglenia cyfry 5 u dołu"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski. | Fi.3011 B1 Mi.3159 |
| 50 PLN | |
25449 |
| 15 PLN | |
25450 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
25451 |
1988 głowy wawelskie, znaczek makulaturowy z zdwojonym drukiem głowy, gwarancja. | Fi.2838MK Mi.2986 |
| 125 PLN | |
25452 |
1988 Światowy Dzień Poczty, arkusz sprzedażny. | Fi.3016 ark. Mi.3163 |
| 90 PLN | |
25453 |
| 20 PLN | |
25454 |
1988 200. rocznica Sejmu czteroletniego, górny lewy znaczek z błędem "czerwona plama na lewo od buławy". | Fi.3020B1 Mi.3167 |
| 20 PLN | |
25455 |
1988 200. rocznica Sejmu Czteroletniego, znaczek z błędem "czerwona plama na lewo od buławy". | Fi.3020B1 Mi.3167 |
| 20 PLN | |
25456 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, znaczek za 200 zł z marszałkiem Józefem Piłsudskim na ilustrowanej kopercie skasowany 26.11 stemplem okolicznościowym "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA RAWICZ '88". | Fi.3027 Mi.3175 |
| 30 PLN | |
25457 |
1988 statki pożarnicze, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.3036-41 ark. Mi.3184-9 |
| 200 PLN | |
25458 |
| 40 PLN | |
25459 |
| 50 PLN | |
25460 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości Polski, pasek z bloku z marginesami, czyste (Fi.70.-). | Fi.A3026-28 Mi.3174-6 |
| 60 PLN | |
25461 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, pasek znaczków z bloku. | Fi.A3026-28 Mi.3174-6 |
| 60 PLN | |
25462 |
1988 70-lecie odzyskania niepodległości, karta pocztowa, ostemplowana okolicznościowo 11.XI w Sulejówku; temat - PIŁSUDSKI. | Fi.Cp984 |
| 15 PLN | |
25463 |
| 35 PLN | |
25464 |
1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, blok unieważniony stemplem okolicznościowym z pierwszego dnia obiegu. | Fi.bl.137 Mi.Bl.107 |
| 50 PLN | |
25465 |
1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, blok czysty. | Fi.bl.137 Mi.Bl.107 |
| 70 PLN | |
25466 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, blok. | Fi.bl.137 Mi.Bl.107 |
| 50 PLN | |
25467 |
| 70 PLN | |
25468 |
| 100 PLN | |
25469 |
| 100 PLN | |
25470 |
1988 SOLIDARNOŚĆ - "TO JEST CEGIEŁKA NA NAGROBEK BARBARY (Sadowskiej) I GRZEGORZA (Przemyka)", bloczek z dwoma znaczkami za 50 zł. | |
| 30 PLN | |
25471 |
1988 SOLIDARNOŚĆ - KW NSZZ "Solidarność" Zagłębia Miedziowego, bloczek za 300 zł "Zerwij kajdany, połam bat". | |
| 20 PLN | |
25472 |
1988 seria znaczków podziemnej poczty Solidarności. | |
| 50 PLN | |
25473 |
1989 POSTED ON HIGH SEA - widokówka nadana 30.-6 w Brunsbüttel, opłacona polskim znaczkiem oraz oznaczona dwoma stempelkami POSTED ON HIGH SEA i s/y WARS PZ-1240, co umożliwiało marynarzom i żeglarzom wysyłkę z portów morskich przesyłek ofrankowanych znaczkami kraju, z którego pochodzi jednostka pływająca; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2151 Mi.2299 |
| 40 PLN | |
25474 |
| 70 PLN | |
25475 |
1989 rocznik znaczków czystych (Fi.109,20). | Fi.3042-3104 Mi.3190-3252 |
| 80 PLN | |