21969 |
| 180 PLN | |
21970 |
1944 5. rocznica utworzenia GG, znaczek za 10+10 zł ząbkowany, arkusik - sektor 1, słabszy stan zachowania (prawy górny róg złamany, w trzech miejscach niewielkie przywarcia na gumie) - cena samych znaczków Fi.560.-. | Fi.125a |
| 400 PLN | |
21971 |
1944 5. rocznica utworzenia GG, czysty znaczek za 10+10 zł; na odwrocie minimalne punktowe przebarwienie (Fi.70.-). | Fi.125a |
| 60 PLN | |
21972 |
1944 5. rocznica utworzenia GG, znaczek za 10+10 zł; minimalny ślad podlepki. | Fi.125a |
| 50 PLN | |
21973 |
| 250 PLN | |
21974 |
| 150 PLN | |
21975 |
1944 kartka nadana w pośrednictwie pocztowym w Raciechowicach przez Myślenice, stempel pośrednictwa. | Fi.Cp9 |
| 80 PLN | |
21976 |
1944 widoki zabytkowych budowli, 12 gr karta fioletowa o sygnaturze III.42 wysłana z agencji pocztowej w Kompinie do Rybna, fioletowy dwuwierszowy stempelek "Kompina über Lowitsch (Distr Warschau)" odciśnięty prawidłowo obok znaku opłaty, który skasowano 22.9 w Łowiczu; słaby stan zachowania (karta pionowo złamana). | Fi.Cp9b Mi.P12/02 |
| 40 PLN | |
21977 |
1944 "uszkodzony górny szeryf E w POSTKARTE" - widoki zabytkowych budowli, 12 gr karta fioletowa o sygnaturze I.44, z powtarzalnym błędem; czysta (podobne błędy Fi. à 120.-). | Fi.Cp9c B |
| 80 PLN | |
21978 |
1944 portret Hitlera, karta ostemplowana grzecznościowo 15.8 kasownikiem WARSCHAU C1 z wyróżnikiem "ay", bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 20 PLN | |
21979 |
| Fi.Cp10 Mi.P13 |
| 150 PLN | |
21980 |
| 40 PLN | |
21981 |
| 70 PLN | |
21982 |
| 30 PLN | |
21983 |
1944 kartka z Milanówka do Krakowa. | Fi.Cp10 |
| 60 PLN | |
21984 |
1944 list urzędowy do Wołomina opłacony frankaturą mechaniczna z Warszawy, katalog Fischer 750,- zł. | Fi.FM14 |
| 350 PLN VERKAUFT | |
21985 |
1944 Widoki - tzw."Górali", nie wprowadzona do obiegu z powodu niepowodzenia akcji germanizacyjnej polskiej ludności góralskiej "Göralenvolk"; seria czysta z międzypolami (Fi.12000.-) dzielącymi 40 znaczkową cześć arkusza od 100 znaczkowej, do sprzedaży arkusze trafiały rozcięte przez środek międzypola, atestowane znaczki pochodzą z 12 pozycji górnego dwudziestobloku lewej strony arkusza, są w dobrym stanie, mają też całą prawdziwą gumę bez podlepek czy ich śladów, z fotoatestu Schmutza. | Fi.I-III Pp |
| 12 000 PLN | |
21986 |
| 1 400 PLN | |
21987 |
| 1 400 PLN | |
21988 |
1944 znaczki III Rzeszy użyte w Generalnym Gubernatorstwie, list wysłany z Wiednia do Nowej Słupi, przez przeoczenie znaczki nie zostały skasowane w miejscu nadania, ostemplowano je 30.6 w urzędzie nadrzędnym w Kielcach; niecodzienny walor. | Mi.785, 827 |
| 120 PLN VERKAUFT | |
21989 |
1944 telegram nadany 8.IV z Warszawy do Lublina (koperta dobierana); walor nieczęsto oferowany na rynku. | |
| 120 PLN | |
21990 |
1944 sądowy dowód doręczenia wysłany z Dunajca do Krakowa. | |
| 40 PLN | |
21991 |
1944 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Szaflary do Dunajca. | |
| 40 PLN | |
21992 |
| 40 PLN | |
21993 |
| 40 PLN | |
21994 |
| 40 PLN | |
21995 |
| 40 PLN | |
21996 |
| 50 PLN | |
21997 |
1944 czworoblok znaczków składkowych NSDAP w generalnym Gubernatorstwie. | |
| 200 PLN | |