Powrót

Opis

1919 wojna polsko-sowiecka, patriotyczny formularz wysłany 19/10 ze Zbaraża do Lwowa, datownik nadawczy "POCZTA POLOWA WP 12" z wyróżnikiem "a"; jednowierszowa pieczęć formacyjna z dopisanym numerem "5" "Pułk Artylerii Polowej"; dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania; sygnowano "ZE ZBIORU W.Dziulikowskiego".

Lot # 60728

Aukcja 71
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 300 PLN
Katalog:
Kategoria: Poczty wojskowe I wojny światowej

Liczba przebić: 0 Historia przebić
Powrót