Powrót

Opis

1934 godło państwowe, karta podwójna - z opłaconą odpowiedzią za 15 gr, sygnatura M.P.i T.(VIII-1934)500.000., wysłana 4.XII z Brodów do Lwowa, doskonały stan zachowania.

Lot # 67375

Aukcja 71
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 50 PLN
Katalog: Fi.Cp65A
Kategoria: Całostki

Liczba przebić: 0 Historia przebić
Powrót