Aukcja rozpocznie się 21.06.2024
Powrót

Opis

1917 Legiony Polskie - koperta wysłana 6.VI za pośrednictwem poczty polowej 378 do Dąbrowy Górniczej, nieopisana u Berka dwuwierszowa pieczęć formacyjna z orłem "Komenda personalnej stacyi zbornej Legionów polskich"; stempelek cenzury w języku niemieckim; dobry stan zachowania (tylna klapa uszkodzona), ładnie odbite stemple; w obrocie pocztowym Legionów Polskich wykorzystywana głównie karty, koperty spotyka się dużo rzadziej.

Lot # 21850

Aukcja 41
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 200 PLN
Katalog:
Kategoria: Poczty wojskowe I wojny światowej

Liczba przebić: 0 Historia przebić
Powrót