Aukcja zakończy się 02.12.2024
Powrót

Opis

1932 JÓZEF PIŁSUDSKI - PATENT OFICERSKI Nr.426 - ozdobny dokument potwierdzający nominację Józefa Kozaneckiego na stopień podporucznika w korpusie oficerów piechoty, pergamin o wym. 46,5 x 60 cm (odcisk 34,3 x 49,3 cm), bordiura z historycznymi godłami Polski na panopliach według projektu W. Jastrzębowskiego, rytował J. Wojnarski; sucha pieczęć Ministerstwa Spraw Wojskowych oraz odręczne podpisy: Józefa Piłsudskiego jako Ministra Spraw Wojskowych i Szefa Biura Personalnego Ministerstwa płk Bohdana Hulewicza, datowany 10.X.1932; zachowana oryginalna tuba (brak jednego denka); dodatkowo - gratis - 3 legitymacje nominowanego; doskonały stan zachowania.

Lot # 71735

Aukcja 121
Obserwuj
Zamknięcie: 02.12.2024 22:00
Cena wywoławcza: 2 000 PLN
Aktualna cena: 2 000 PLN
Katalog:
Kategoria: Polska międzywojenna 1919-1939

Liczba przebić: 0 Historia przebić

Licytacja

Minimalne przebicie2 000 PLN
Kwota przebicia
PLN
Waluta Minimalne przebicie
USD ~ 523.56 $
GBP ~ 404.04 $
EUR ~ 476.19 $
Powrót