1932 JÓZEF PIŁSUDSKI - PATENT OFICERSKI Nr.426 - ozdobny dokument potwierdzający nominację Józefa Kozaneckiego na stopień podporucznika w korpusie oficerów piechoty, pergamin o wym. 46,5 x 60 cm (odcisk 34,3 x 49,3 cm), bordiura z historycznymi godłami Polski na panopliach według projektu W. Jastrzębowskiego, rytował J. Wojnarski; sucha pieczęć Ministerstwa Spraw Wojskowych oraz odręczne podpisy: Józefa Piłsudskiego jako Ministra Spraw Wojskowych i Szefa Biura Personalnego Ministerstwa płk Bohdana Hulewicza, datowany 10.X.1932; zachowana oryginalna tuba (brak jednego denka); dodatkowo - gratis - 3 legitymacje nominowanego; doskonały stan zachowania.