Aukcja zakończy się 08.07.2024
Powrót

Opis

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25 hal. z nadrukiem formą IIB poz.91, ciekawy egzemplarz, ma duże - prawie 1 mm wzajemne przesunięcie napisów POCZTA i POLSKA i blisko 7 mm przesuniecie rombu, szczególnie wyróżnia go mała kreseczka na lewym marginesie, która jest odbiciem brzegu formy przedrukowej, ślad po pierwszej podlepce, piękny stan zachowania, dwie przedwojenne delikatne sygnatury, gwarancja i oznaczenie.

Lot # 14711

Aukcja 118
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 9 000 PLN
Katalog: Fi.37II
Mi.36
Kategoria: Wydania przedrukowe 1918-1919

Liczba przebić: 0 Historia przebić
Powrót