Aukcja rozpocznie się 21.06.2024
Powrót

Opis

1919 róg obfitości, unikalny projekt znaczka autorstwa W. Skoczylasa w dużym formacie (dla porównania czworoblok znaczków po prawej stronie) bez nominału, projekt ten jest prezentowany w Polskich znakach Pocztowych, dobry stan zachowania, fotoatest Walocha.

Lot # 23593

Aukcja 118
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 7 500 PLN
Katalog: Fi.D13P
Kategoria: Znaczki dopłaty

Liczba przebić: 0 Historia przebić
Powrót