Aukcja 118. Znaczki dopłaty

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
23570

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 24, gwarancja i oznaczenie Ways.

Fi.D3
100 PLN
23571

1919 wydanie krakowskie, sześcioblok znaczków dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID poz.31/43 (81/93); lewy górny znaczek poz. 31 (81) z błędem występującym w formach D i E "ścięte P w POCZTA", oba środkowe poz. 32/42 (82/92) z błędem "przerwana poprzeczka w A w POCZTA", jeden znaczek (poz.32) na podlepce, pozostałe bez, wszystkie w pięknym stanie, gwarancja i opis pozycji Mikstein.

Fi.D3 B
800 PLN
23572

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 37 z błędem "scieta C", fgwarancja i oznaczenie Mikstein.

Fi.D3 B5
100 PLN
23573

1919 wydanie krakowskie, ośmioblok znaczków z nadrukiem formy IID z poz. 25/38, znaczek z poz. 37 z błędem "ścięte C", gwarancja i oznaczenie Berbeka.

Fi.D3B5
750 PLN
23574

Fi.D4I
1 600 PLN
23575

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 20, fotoatest Petriuk.

Fi.D4I
1 200 PLN
23576

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15/36 h. z nadrukiem formą IIB (Fi.6500.-), dodatkowo z błędem na poz.86 "uszkodzone P w POLSKA", piękny stan, gwarancja, sygnatura sprawdzająca SM i opis Mikstein, gwarancja Ryblewski.

Fi.D4I B
Mi.P11
7 000 PLN
23577

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15/36 h. z nadrukiem formą IIB (Fi.1600.-) z błędem na poz. 90 "zaokrąglona górna końcówka S", gwarancja Bruba, sygnatura sprawdzająca SM gwarancja i opis Mikstein.

Fi.D4I B
Mi.P11
1 800 PLN
23578

Fi.D5
2 000 PLN
23579

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 57, poziome zagięcie widoczne od strony gumowanej, fotoatest Petriuk.

Fi.D5
1 500 PLN
23580

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 60, fotoatest Berbeka.

Fi.D5
2 000 PLN
23581

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 21, fotatest Berbeka i Mikulski.

Fi.D5
2 600 PLN
23582

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 26, gwarancja i oznaczenie Petriuk.

Fi.D6
100 PLN
23583

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 41, nakład 270 sztuk, fotoatest Berbeka.

Fi.D7
4 000 PLN
23584

Fi.D8
1 000 PLN
23585

Fi.D8
900 PLN
23586

Fi.D8
1 000 PLN
23587

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 60, gwarancja z oznaczeniem Łaszkiewicz i fotoatest American Philatelic Expertizing Service.

Fi.D8
1 000 PLN
23588

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 15, ciężkie podlepki, gwarancja i oznaczenie Kronenberg.

Fi.D8
1 200 PLN
23589

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 10, gwarancja i oznaczenie Kronenberg.

Fi.D9
120 PLN
23590

1919 róg obfitości, znaczek z silnym abklaczem.

Fi.D13
55 PLN
23591

1919 wydanie obiegowe - wzór "rogi obfitości", wydanie w walucie koronowej, seria 9 znaczków na papierze białym grubym gładkim w czworoblokach; bardzo dobry stan zachowania (Fi.312.-).

Fi.D13-21
Mi.P13-21
240 PLN
23592

1919 róg obfitości, seria w czworoblokach.

Fi.D13-21
200 PLN
23593

1919 róg obfitości, unikalny projekt znaczka autorstwa W. Skoczylasa w dużym formacie (dla porównania czworoblok znaczków po prawej stronie) bez nominału, projekt ten jest prezentowany w Polskich znakach Pocztowych, dobry stan zachowania, fotoatest Walocha.

Fi.D13P
7 500 PLN
23594

1919 wydanie obiegowe - wzór "rogi obfitości", znaczek za 4 (h) z bardzo silną drugostronną odbitką druku (abklatsch) na gumie, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.D14
120 PLN
23595

Fi.D15
120 PLN
23596

Fi.D15
55 PLN
23597

Fi.D15
55 PLN
23598

Fi.D17
60 PLN
23599

Fi.D18
55 PLN
23600

1919 znaczek z (co ciekawe i rzadkie), lekko przesuniętym wedle siebie w pionie, podwójnym abklaczem.

Fi.D21
65 PLN
23601

1919 wydanie obiegowe - wzór "rogi obfitości", wydanie w walucie markowej, seria 9 znaczków na papierze białym grubym gładkim; bardzo dobry stan zachowania (Fi.60.-).

Fi.D23-31
Mi.P22-30
60 PLN
23602

1919 róg obfitości, seria.

Fi.D23-31
50 PLN
23603

1919 róg obfitości, seria.

Fi.D23-31
60 PLN
23604

Fi.D23-31
200 PLN
23605

1919 lokalne prowizoria dopłat, KRAKÓW 11 (DĘBNIKI) (typ 64) - nadruk czarnofioletowy stempelkiem drewnianym, wycinek przekazu pocztowego (formularz z orzełkiem) wysłany 19 VII z miejscowości Bolechów, na odwrocie parka znaczków za 15 hal z nadrukiem PORTO i stemple odbiorcze; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Pd25
200 PLN
23606

1919 znaczki z nadrukami lokalnymi porta z Krakowa.

40 PLN
23607

40 PLN
23608

1919 zestaw znaczków z lokalnymi nadrukami Porta, większość z Bielska, Cieszyna i Krakowa, jeden rzadki z Mielca.

100 PLN
23609

1919 znaczki z nadrukami lokalnymi z Cieszyna, gwarancja Falkowski.

70 PLN