Powrót

Opis

1944 legitymacja Koła Filatelistów na białym szorstkim kartonie, dokument sporządzony jako odbitka drzeworytnicza, na okładce emblemat koła ze znaczkiem i trąbką pocztową sygnowany BZN (Bronisław Zygfryd Nowicki), dobry stan zachowania.

Lot # 40311

Aukcja 115
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 500 PLN
Katalog:
Kategoria: Poczta obozu Woldenberg

Liczba przebić: 0 Historia przebić
Powrót