Aukcja rozpocznie się 21.06.2024
Powrót

Opis

1943 Obszary anektowane przez Niemcy, Rzgów - dwie karty pocztowe do miejscowości Kruszów wysłane z agencji pocztowej w Rzgowie: pierwsza wysłana 20 kwietnia, znaczek skasowany prowizorycznym stemplem jednoobrączkowy "Kruszow über Litzmannstadt W.3." z datą "20 apr.1943" dostawioną drugą pieczątką, druga wysłana 31.12 znaczek skasowany definitywnym dwuobrączkowym datownikiem LANCELLENSTÄTT über LITZMANNSTADT W3 z wyróżnikiem "a"; bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 3688

Aukcja 107
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 180 PLN
Katalog: Fi.AnN22
Mi.785
Kategoria: Obce poczty okresu II Wojny Światowej

Liczba przebić: 0 Historia przebić
Powrót