Aukcja rozpocznie się 21.06.2024
Powrót

Opis

1944 Hetmani, jasnozielony znaczek ze Stanisławem Żółkiewskim na wielkanocnej karcie wysłanej 8.IV ozdobionej drzeworytem sygnowanym Ż.S. (Żukowski Stanisław) lub Z.S.(Zygmunt Szatkowski), na odwrocie napis POCZTÓWKA, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Lot # 41281

Aukcja 106
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 120 PLN
Katalog: Fi.25
Kategoria: Poczta obozu Woldenberg

Liczba przebić: 0 Historia przebić
Powrót