Powrót

Opis

1919 I Polska Wystawa Marek, seria ząbkowana na kopercie, wysłana 19 V jako polecona do Łodzi, usterki nadruku na znaczkach: za 5 fen "po lewej stronie uszkodzona litera F w oznaczeniu nominału", za 10 fen "brak górnego szeryfa I", za 25 fen "całkowity brak górnego i częściowy dolnego szeryfa I"; znaczki skasowane PIERWSZYM POLSKIM STEMPLEM OKOLICZNOŚCIOWYM - WYSTAWA MAREK, jako stempelka polecenia użyto numeratora; na odwrocie datownik odbiorczy z 20.5; bardzo dobry stan zachowania (Myślicki 19 001).

Lot # 29740

Aukcja 105
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 120 PLN
Katalog: Fi.102-6B
Mi.118-22A
Kategoria: Polska międzywojenna 1919-1939

Liczba przebić: 0 Historia przebić
Powrót