Powrót

Opis

1916 formularz austro-węgierskiej poczty polowej datowany 27/9 z tekstem pisanym po polsku wysłany z miejscowości Piaski Wielkie do Tarnowa, trzywierszowa pieczęć formacyjna "Ersatzkompagnie Gr.Wachste beim Lst.Bez.Komdo.Nr.16 Krakau in Piaski Wielkie", dodatkowo stempelek "VON DER ARMEE IM FELDE", nadawcą listu jest Andrzej Bachleda; bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 28327

Aukcja 105
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 120 PLN
Katalog:
Kategoria: Poczty wojskowe I wojny światowej

Liczba przebić: 0 Historia przebić
Powrót