Powrót

Opis

1941 koperta "Wawel" z sygnaturą VI.41 na papierze białym średnim (Fi.80.-), wewnątrz oryginalny papier listowy; minimalnie słabszy stan zachowania (niewielkie przebarwienie w prawym dolnym rogu).

Lot # 21334

Aukcja 99
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 60 PLN
Katalog: Fi.Ck2x
Mi.U2/01a
Kategoria: Generalne Gubernatorstwo

Liczba przebić: 1 Historia przebić
Powrót