Powrót

Opis

1950 60-lecie Święta 1 Maja - 15 zł, czworoblok legitymacyjny z oznaczeniem walca N.1.W.1.a, gdzie "a" oznacza prawy sektor walca - znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 31767

Aukcja 95
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 72 PLN
Katalog: Fi.515
Mi.559
Kategoria: Polska Ludowa 1944-1952

Liczba przebić: 1 Historia przebić
Powrót