Powrót

Opis

1919 I Polska Wystawa Marek, seria ząbkowana i nieząbkowaną (w tym 5+5 fen z błędem "uszkodzone szeryfy cyfry I") na dwóch miejscowych kopertach, wysłane jako polecone z terenu wystawy, znaczki skasowane PIERWSZYM POLSKIM STEMPLEM OKOLICZNOŚCIOWYM - WYSTAWA MAREK, numery przesyłek odciśnięte automatycznym numeratorem, dobry stan zachowania (Myślicki 19 001).

Lot # 10748

Aukcja 93
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 53 PLN
Katalog: Fi.102-105A, B
Mi.118-122A, B
Kategoria: Polska międzywojenna 1919-1939

Liczba przebić: 1 Historia przebić
Powrót