Aukcja rozpocznie się 21.06.2024
Powrót

Opis

1948 BELKA NADRUKU USZKODZONA Z PRAWEJ STRONY zamek w Będzinie, karta za 10/6(8) zł z nadrukiem typu 10, czysta, bardzo dobry stan zachowania (naturalna pozioma fałdka w papierze, częściowo na znaku opłaty).

Lot # 32366

Aukcja 80
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 90 PLN
Katalog:
Mi.Cp120
Kategoria: Całostki

Liczba przebić: 1 Historia przebić
Powrót