Powrót

Opis

1945 Belweder 1,50 zł, ilustrowana karta prywatnego nakładu, przedstawiająca projekt Uniwersytetu Ludowego im.W.Witosa w Wierzchosławicach, karton szarobiały, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem.

Lot # 43254

Aukcja 67
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 120 PLN
Katalog: Fi.Cp95AII
Kategoria: Całostki

Liczba przebić: 1 Historia przebić
Powrót