Powrót

Opis

1944 banknot oflagu II.C wydany przez Kasę Samopomocy Obozowej o nominale 2 Mk., sygnowany przez najstarszego oficera obozu (płk.W.Szalewicza) i kierownika kasy, kilka śladów składania.

Lot # 9172

Aukcja 48
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 125 PLN
Katalog:
Kategoria: Poczta obozu Woldenberg

Liczba przebić: 1 Historia przebić
Powrót