Rejestracja
Logowanie
Rejestracja
Logowanie
Strona Główna
Aktualna oferta
Ostatnie wyniki
Archiwum
Regulamin
Kontakt
Aukcja rozpocznie się
15.11.2024
Powrót
Opis
1955 Artystyczna litografia "Pan Twardowski" z cyklu: Zwyczaje, obrzędy i legendy Krakowa, autorstwa W.Chomicza, ofrankowana serią znaczków i ostemplowana okolicznościowo 16.VI z okazji Dni Krakowa.
Lot # 18261
Aukcja 21
Zamknięcie:
Aukcja zakończona
Aktualna cena:
40 PLN
Katalog:
Fi.775-777
Mi.917-919
Kategoria:
PRL 1952-1989
Liczba przebić:
3
Historia przebić
Powrót