Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
18150 |
1951 Ogólnopolska Spartakiada - znaczek okolicznościowo skasowany 9.IX na ozdobnej karcie przedstawiającej odznakę Spartakidy. | 45 PLN | 40 PLN | |
18152 |
1951 Fryderyk Chopin i Stanisław Moniuszko, czworoblok z przesuniętym ząbkowaniem pionowym. | 140 PLN | 216 PLN | |
18157 |
1951 kompletny stemplowany rocznik, 37 zn. bez bl. | 60 PLN | 60 PLN | |
18159 |
1951 ogólnopolski Zjazd PZF, blok. | 25 PLN | 25 PLN | |
18161 |
1951 rocznik znaczków czystych. | 150 PLN | 150 PLN | |
18162 |
1951 ogólnokrajowy zjazd PZF, blok z błędem "podwójne linie ornamentu", gwarancja | 80 PLN | 80 PLN | |
18164 |
1951 ogólnopolski Zjazd PZF, blok. | 55 PLN | 55 PLN | |
18169 |
1952 wydanie na przesyłki lotnicze, czworoblok z pustopolami. | 500 PLN | 500 PLN | |
18171 |
1952 wydanie lotnicze, koperta FDC. | 10 PLN | 10 PLN | |
18173 |
1952 wydanie na przesyłki lotnicze, parka z pustopolami. | 250 PLN | 250 PLN | |
18179 |
1952 Maria Konopnicka, oba znaczki z podwójną cyfrą 1 w napisie 110 (lewy znaczek szczątkowo), gwarancja. | 40 PLN | 40 PLN | |
18191 |
1952 Maria Konopnicka, dolny lewy znaczek z podwójną cyfrą 1 w napisie 110. | 50 PLN | 50 PLN | |
18194 |
1952 zabytkowe budowle, koperta FDC. | 25 PLN | 25 PLN | |
18195 |
1952 zabytkowe budowle, znaczek z błędem "NIEDZIGA". | 35 PLN | 40 PLN | |
18199 |
1952 Henryk Sienkiewicz, koperta FDC. | 10 PLN | 10 PLN | |
18205 |
1952 fabryka na Żeraniu, koperta FDC. | 10 PLN | 10 PLN | |
18207 |
1952 kompletny stemplowany rocznik, 76 zn. | 210 PLN | 210 PLN | |
18209 |
1953 kompletny rocznik, 46 znaczków. | 275 PLN | 275 PLN | |
18210 |
1953 Wyścig Pokoju, seria na wycinkach ze stemplem okolicznościowym wyścigu. | 20 PLN | 20 PLN | |
18214 |
1953 kartka maksimum z pierwszego dnia obiegu. | 40 PLN | 36 PLN | |
18238 |
1954 10-lecie PRL, koperty FDC. | 25 PLN | 25 PLN | |
18241 |
1954 koperta z okazji kongresu związków zawodowych. | 20 PLN | 18 PLN | |
18242 |
1954 koperta z okazji festiwalu filmów radzieckich. | 20 PLN | 18 PLN | |
18249 |
1954 III Zjazd PZF, blok lotniczy z podwójnym moletowaniem, gwarancja. | 70 PLN | 70 PLN | |
18250 |
1954 rocznik znaczków czystych (z tzw. "niebieskim" blokiem lotniczym). | 720 PLN | 720 PLN | |
18255 |
1955 kartka - karnet z wystawy filatelistycznej w Gdyni. | 50 PLN | 45 PLN | |
18256 |
1955 znaczek z F. Chopinem na niefilatelistycznej korespondencji. | 20 PLN | 20 PLN | |
18260 |
1955 Artystyczna litografia "Na krakowskim rynku" z cyklu: Zwyczaje, obrzędy i legendy Krakowa, autorstwa W.Chomicza, ofrankowana serią znaczków i ostemplowana okolicznościowo 16.VI z okazji Dni Krakowa. | 30 PLN | 40 PLN | |
18261 |
1955 Artystyczna litografia "Pan Twardowski" z cyklu: Zwyczaje, obrzędy i legendy Krakowa, autorstwa W.Chomicza, ofrankowana serią znaczków i ostemplowana okolicznościowo 16.VI z okazji Dni Krakowa. | 30 PLN | 40 PLN | |
18262 |
1955 Artystyczna litografia "Lajkonik" z cyklu: Zwyczaje, obrzędy i legendy Krakowa, autorstwa W.Chomicza, ofrankowana serią znaczków i ostemplowana okolicznościowo 16.VI z okazji Dni Krakowa. | 30 PLN | 40 PLN | |
18263 |
1955 Artystyczna litografia "Harce Lajkonika" z cyklu: Zwyczaje, obrzędy i legendy Krakowa, autorstwa W.Chomicza, ofrankowana serią znaczków i ostemplowana okolicznościowo 16.VI z okazji Dni Krakowa. | 30 PLN | 40 PLN | |
18264 |
1955 Artystyczna litografia "Wianki" z cyklu: Zwyczaje, obrzędy i legendy Krakowa, autorstwa W.Chomicza, ofrankowana serią znaczków i ostemplowana okolicznościowo 16.VI z okazji Dni Krakowa. | 30 PLN | 40 PLN | |
18271 |
1955 V Światowy Festiwal Młodzieży, frankatura wielobarwna - lotniczy list polecony, wysłany 22.VIII z Warszawy do Chicago, kasowniki odbiorcze; gwarancja. | 15 PLN | 15 PLN | |
18273 |
1955 Światowy Festiwal Młodzieży, lewy znaczek z błędem "kokardka". | 60 PLN | 95 PLN | |
18274 |
1955 Światowy Festiwal Młodzieży, lewy znaczek z błędem "kokardka". | 45 PLN | 70 PLN | |
18275 |
1955 Światowy Festiwal Młodzieży, lewy znaczek z błędem "kokardka". | 60 PLN | 60 PLN | |
18280 |
1955 karnet w kolorze zielonym z II wystawy filatelistycznej w Gdyni. | 70 PLN | 63 PLN | |
18281 |
1955 karnet w kolorze brązowym z II wystawy filatelistycznej w Gdyni. | 70 PLN | 63 PLN | |
18282 |
1955 karnet w kolorze złotym z II wystawy filatelistycznej w Gdyni, znaczek o nom. 20 gr z silnie przesuniętym w pionie ząbkowaniem. | 70 PLN | 63 PLN | |
18283 |
1955 karnet w kolorze złotym z II wystawy filatelistycznej w Gdyni. | 70 PLN | 63 PLN |