Powrót

Opis

1944 "XXV rocznica powrotu Śląska Cieszyńskiego do Polski" - alegoryczny drzeworyt z orłem heraldycznym województwa śląskiego na tle krajobrazu przemysłowego oraz Wieży Piastowskiej w Cieszynie w ozdobnym otoku, autorstwa Zygmunta Pazdy, sygnowany monogramem "ZP" z podpisem artysty; słabszy stan zachowania (złamania).

Lot # 46209

Aukcja 111
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 1 200 PLN
Katalog:
Kategoria: Poczta obozu Woldenberg

Liczba przebić: 1 Historia przebić
Powrót