1946 Zabytki architektury - zamek w Będzinie, 5 zł oliwkowoszary (oliwkowy) o nieostrym rysunku i rozmazanych napisach na papierze średnim drzewnym gładkim, parka legitymacyjna z oznaczeniem walca N.1.W.VI. - znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania.