Powrót

Opis

1917 Polski Korpus Posiłkowy - widokówka datowana "Medyka 29/X" wysłana 11.XI za pośrednictwem poczty polowej 378 do Jarosławia, rzadziej spotykana odmiana kasownika z wyróżnikiem "b"; jednowierszowa pieczęć formacyjna "2 Pułk Ułanów Polskich Legionów" (Berek P132) i stempelek cenzury "ZENSURIERT" o długości 30 mm (Berek w typie C45); bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 10698

Aukcja 108
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 250 PLN
Katalog: Fi.18B
Kategoria: Poczty wojskowe I wojny światowej

Liczba przebić: 1 Historia przebić
Powrót