Powrót

Opis

1940 polska karta pocztowa za 10 gr z królem Kazimierzem Jagiellończykiem, z nadrukiem, sygnatura (X-1938); hasło propagandowe O - "CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE", czysta; dobry stan zachowania.

Lot # 3542

Aukcja 102
Zamknięcie: Aukcja zakończona
Aktualna cena: 80 PLN
Katalog: Fi.Cp5I
Mi.P6II
Kategoria: Generalne Gubernatorstwo

Liczba przebić: 1 Historia przebić
Powrót