Aukcja rozpocznie się 19.04.2024

Wyniki

Poz# Zdjęcia Opis Cena wywoławcza Cena sprzedaży
43358

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Stefana Żeromskiego z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

250 PLN200 PLN
43393

5 000 PLN4 500 PLN
43405

30 PLN24 PLN
43411

30 PLN24 PLN
43433

1960 V Międzynarodowe Targi Książki.

10 PLN10 PLN
43434

200 PLN160 PLN
43437

400 PLN320 PLN
43443

1962 karty pocztowe czyste, rocznik - 52 sztuki w tym Cp221I (Fi.721.-).

580 PLN450 PLN
43458

1965 koperta na listy lotnicze z sygnaturą VIII-1964.

10 PLN10 PLN
43483

1975 Dożynki Centralne w Koszalinie, dodatkowy nakład karty z nadrukiem informującym o cenach nawozów sztucznych wykonany na zlecenie CRS "Samopomoc Chłopska", bardzo dobry stan zachowania.

50 PLN50 PLN
43520

1990 całostki, rocznik: 2 koperty i 2 karty.

15 PLN15 PLN
43521

1991 całostki, rocznik: 2 koperty i 7 kart.

30 PLN30 PLN
43522

1992 karty pocztowe czyste, rocznik - 11 sztuk (Fi.21.-).

30 PLN30 PLN
43523

1993 całostki, rocznik: 5 koperty i 30 kart (Fi.108.-).

100 PLN100 PLN
43524

1994 całostki, rocznik: 2 koperty i 22 karty (Fi.73.-).

70 PLN70 PLN
43532

30 PLN30 PLN
43534

20 PLN20 PLN
43549

1928 Wydanie na cele budowy obiektów lotniczych - Białystok - samolot, Na budowę lotniska w Białymstoku, czworoblok czystych znaczków za 5 gr., rzadki, piękny stan zachowania.

480 PLN408 PLN
43579

1933 Wydanie Zarządu Głównego i Komitetów Wojewódzkich - Warszawa - X-lecie LOPP, znaczek kasowany za 5 gr. i czysty za 10 gr.

30 PLN30 PLN
43582

120 PLN102 PLN
43591

1936 VIII Krajowe Zawody o Puchar Przechodni im. A.Wańkowicza w Toruniu, list do Brandenburg w Niemczech, przesłany balonem "Gryf"; tym balonem przewieziono 170 sztuk poczty.

400 PLN400 PLN
43602

1938 X Krajowe Zawody Balonów Wolnych o Puchar Przechodni im. A.Wańkowicza w Mościcach, list przesłany balonem "Hel"; kasownik okolicznościowy w kolorze fioletowym (Fi.dopłata 100%) datownik odbiorczy Matyjowice na froncie; na odwrocie rzadko spotykany datownik TELEF.-TELEG.LWÓW z wyróżnikiem "j"; bardzo dobry stan zachowania.

600 PLN600 PLN
43609

1939 XI Krajowe Zawody Balonowe o Puchar Przechodni im.A.Wańkowicza w Mościcach, balon "Pomorze", wycięty adres odbiorcy (uzupełniony).

120 PLN120 PLN
43610

1939 XI Krajowe Zawody Balonowe o Puchar Przechodni im.A.Wańkowicza w Mościcach, balon "Mościce I", wycięty adres odbiorcy (uzupełniony).

120 PLN120 PLN
43611

1939 kartka przygotowana do przelotu balonem "Belgica" w ramach Międzynarodowych Zawodów Balonów Wolnych o puchar Gordon - Bennetta we Lwowie, które z powodu wybuchu wojny się odbyły, nalepka polskiej poczty balonowej.

120 PLN210 PLN
43612

1939 kartka przygotowana do przelotu balonem "Belgica" w ramach Międzynarodowych Zawodów Balonów Wolnych o puchar Gordon - Bennetta we Lwowie, które z powodu wybuchu wojny się odbyły, nalepki polskiej poczty balonowej.

120 PLN210 PLN
43719

40 PLN40 PLN
43737

2005 "Kondolencje z Jerozolimy - Izraela Polsce i Chrześciaństwu w związku ze zgonem Papieża Jan Pawła II" arkusik 6-znaczkowy na kopercie FDC.

50 PLN50 PLN
43741

1960 nalepka Totalizatora Sportowego, poszukiwany staloryt Czesława Słani z nadrukiem rzadkiej nowej wartości 10 zł, poza zgięciami narożnika w bardzo ładnym stanie.

150 PLN102 PLN
43743

1960 nalepka Totalizatora Sportowego, poszukiwany staloryt Czesława Słani z nadrukiem wysokiej nowej wartości 50 zł., ładny stan zachowania.

120 PLN102 PLN
43744

1961 Sofia Loren, nalepka w formie znaczka pocztowego poczty włoskiej grawerowana przez Czesława Słanię, rzadkie.

500 PLN400 PLN
43747

1964 winietka pamiątkowa z okazji tysiąclecia Polski wydrukowane w USA w formie 9-cio znaczkowych arkuszy, zaprojektowana przez Dana Jarry z Francji i grawerowana przez Czesława Słania, a wydana przez Stowarzyszenie Polskich Kombatantów w Stanach Zjednoczonych.

20 PLN17 PLN
43764

1942 "POLPEX 1942" pamiątkowa winieta w formie bloczka z polskim przedwojennym znaczkiem Fi.210 przedstawiającym Wawel i fragmentem tekstu i zapisu nutowego pieśni "Boże coś Polskę".

50 PLN50 PLN
43772

1957 ilustrowana koperta wysłana 23.XII z góry Kościuszki - najwyższego szczytu Australii do Pruszcza Gdańskiego

40 PLN40 PLN
43775

1962 karnet - "Polphil 62" zawierający pamiątkową winietkę z okazji 40-lecia Muzeum Poczty.

50 PLN50 PLN
43788

1966 nalepki okolicznościowe rytowane w stali z okazji wystawy filatelistycznej Polphilex 66 w Wielkiej Brytanii.

180 PLN160 PLN
43916

1930 widokówka Hel - ORP Mewa w porcie, czysta.

80 PLN80 PLN
43920

1933 widokówka Hel - żaglowiec Lwów, czysta.

80 PLN80 PLN
43981

1924/27 Republika Weimarska, budowle, seria kasowana.

30 PLN30 PLN
43992

1933 Saara, eksplozja w Neukirchen, seria czysta na podlepkach.

90 PLN90 PLN