Wyniki
Poz# Opis Cena wywoławcza Cena sprzedaży
431561921 kartka do obrotu krajowego.

30 PLN

30 PLN

431581921 kartka z napisem KARTA POCZTOWA długości ponad 98 mm.

30 PLN

30 PLN

431611921 podwójna kartka z opłacona odpowiedzią.

70 PLN

70 PLN

431671922 kartka z napisem KARTA POCZTOWA długości ponad 98 mm.

30 PLN

30 PLN

431741925 całostka bez sygnatury.

40 PLN

40 PLN

431881931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 10, I nakład - sygnatura VIII-1931.

60 PLN

60 PLN

431891931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 8, I nakład - sygnatura VIII-1931.

60 PLN

60 PLN

431901931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 5, I nakład - sygnatura VIII-1931.

60 PLN

60 PLN

431921932 kartka w sprawach żywnościowych z sygnaturą VII-1932.

30 PLN

30 PLN

432131935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia Poczta Główna; na odwrocie punktowe przebarwienia.

100 PLN

80 PLN

432331937 wydanie ilustrowane - zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 52, bardzo dobry stan zachowania.

120 PLN

96 PLN

432381938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 53 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

15 PLN

15 PLN

432491938 całostka z hasłem propagandowym P i sygnaturą X-1938.

20 PLN

20 PLN

432541938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe S - POCZTA WPROWADZIŁA PACZKI BEZ ADRESÓW POMOCNICZYCH (Fi.20.-).

15 PLN

15 PLN

432621938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5 - Stanisław Konarski, ostemplowana grzecznościowo 8.IX.1939 w Lublinie.

20 PLN

20 PLN

432631938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2 - Mikołaj Rej, ostemplowana grzecznościowo 8.IX.1939 w Lublinie.

20 PLN

20 PLN

432641938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30 - Stanisław Moniuszko; temat - MUZYKA.

50 PLN

50 PLN

432651938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22 - August Cieszkowski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

20 PLN

20 PLN

432661938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 9 - Adam Mickiewicz, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

20 PLN

20 PLN

432671938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr.51 - Barok (budownictwo kościelne): BEREZWECZ; minimalne, prawie niedostrzegalne przebarwienia.

40 PLN

40 PLN

432681938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 24 - Maria Skłodowska-Curie (pierwsza w historii kobieta laureatka nagrody Nobla, w dziedzinie: fizyki w 1903 roku i chemii w 1911 roku).

200 PLN

215 PLN

432691938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 29 - Fryderyk Chopin; temat - MUZYKA.

200 PLN

200 PLN

432701938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15.

40 PLN

40 PLN

432711938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 34.

40 PLN

40 PLN

432721938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 35.

40 PLN

40 PLN

432731938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 50.

40 PLN

40 PLN

432741938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 38.

40 PLN

40 PLN

432751938 król Kazimierz Jagiellończyk, kartka ze Lwowa do Wiednia, ilustracja nr 13, uszkodzenie na prawym brzegu kartki.

70 PLN

70 PLN

432761938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26 - Aleksander Fredro.

160 PLN

160 PLN

432771938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 33 - Artur Grottger.

160 PLN

160 PLN

432781938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 39 - Leon Wyczółkowski.

160 PLN

160 PLN

432791938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 28.

90 PLN

90 PLN

432801939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka ilustrowana - Ułani Beliny na patrolu - maj 1915; lewy dolny róg nadgięty.

40 PLN

40 PLN

432911944 wydanie prowizoryczne, całostka do obrotu zagranicznego ze znakiem opłaty Jagiellończyk bardzo rzadka wydania bez ilustracji (Cp83), doskonały stan zachowania, gwarancja Korszeń.

1 800 PLN

1 600 PLN

433121947 wydanie dla upamiętnienia ofiar obozu w Oświęcimiu.

25 PLN

25 PLN

433521949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Aleksandra Gierymskiego z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

120 PLN

98 PLN

433551949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Józefa Chełmońskiego z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c (6-wierszowym); jak podaje podręcznik "Polskie Znaki Pocztowe": "Wg informacji uzyskanych od pracowników Drukarni Pocztowej w Łodzi sloganem w kolorze czarnym zaopatrywane były karty 121 zapakowane już w paczki po 20 sztuk, czyli bez kart z portretem W.Bogusławskiego i J.Chełmońskiego, karty powyższe zaopatrzone w slogan stanowią dużą rzadkość"; bardzo dobry stan zachowania.

1 200 PLN

960 PLN

433561949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Bolesława Prusa z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

250 PLN

200 PLN

433581949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Stefana Żeromskiego z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania.

250 PLN

200 PLN

433931953 PODWÓJNY DRUK - spektakularny błąd do tej pory niekatalogowany!!! koperta "Elektrownia w Jaworznie" za 45+15 gr z napisem "CENA 70 GR" z hasłem propagandowym C; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Korszeń.

5 000 PLN

4 500 PLN