Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
5717 |
1959 III Zjazd PZPR, lewy znaczek z błędem "biała plama przy O". | 30 PLN | 25 PLN | |
5825 |
1962 XV Wyścig Pokoju, znaczek za 60 gr. z błędem "kreska zamiast kropki pomiędzy PRAGA i WARSZAWA", gwarancja. | 25 PLN | 22 PLN | |
5828 |
1962 wielcy Polacy, komplet czterech wartości z serii występujących w parkach rozdzielonych pustopolem. | 120 PLN | 100 PLN | |
5834 |
1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej FIP, komplet znaczków z przywieszkami: parek, trójek, czwórek. | 50 PLN | 50 PLN | |
5836 |
1962 pierwszy zespołowy lot kosmiczny, seria w paskach rozdzielonych pustopolem. | 30 PLN | 25 PLN | |
5839 |
1962 Rok Korczakowski, seria w czworoblokach. | 20 PLN | 20 PLN | |
5869 |
1963 100.rocznica Międzynarodowego Czerwonego Krzyża, dwie parki tête-bêche, czyste. | 25 PLN | 25 PLN | |
5883 |
1963 mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr. w parce, prawy z błędem na poz.2 "krótka stopa", gwarancja. | 30 PLN | 25 PLN | |
5963 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, bloczek z dodatkowym otworem perforacyjnym. | 180 PLN | 180 PLN | |
5964 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok z ośmioramienną gwiazdką numeratora. | 80 PLN | 80 PLN | |
5966 |
1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64. | 40 PLN | 40 PLN | |
5997 |
1966 Tysiąclecie Państwa Polskiego - trzy stolice Polski, czarnodruk wydany z okazji Wystawy Filatelistycznej "POLSKA 1000". | 25 PLN | 25 PLN | |
6030 |
1967 Apel olimpijski, komplet arkusików 10-znaczkowych, czyste (Fi.140.-). | 90 PLN | 75 PLN | |
6072 |
1969 Turystyka, komplet serii z przywieszkami w układzie: przywieszka z prawej (ew. z dołu), przywieszka z lewej (ew. z góry), przywieszka między znaczkami, znaczek pomiędzy przywieszkami, bez przywieszek, czyste. | 60 PLN | 50 PLN | |
6073 |
1969 turystyka, znaczek makulaturowy z perforacją wykonaną przy zagięciu narożnika, stąd brak fragmentu perforacji w lewym dolnym rogu. | 120 PLN | 120 PLN | |
6095 |
1970 finał rozgrywek o Puchar Zdobywców Pucharów, arkusz sprzedażny. | 25 PLN | 20 PLN | |
6102 |
1970 100-lecie urodzin W.I.Lenina, karta z dodatkowym napisem. | 10 PLN | 10 PLN | |
6103 |
1970-1971 TOM IX JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 340 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | 190 PLN | 190 PLN | |
6133 |
1972 odsłonięcie pomnika żołnierza polskiego i antyfaszysty niemieckiego w Berlinie, parka rozdzielona przywieszką. | 45 PLN | 45 PLN | |
6134 |
1972 Mikołaj Kopernik, czworoblok znaczków za 40 gr., lewy dolny z błędem z poz.21 drugiego sektora "szczerba w krawędzi tła pod 1473", gwarancja. | 30 PLN | 30 PLN | |
6140 |
1972-1973 TOM X JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 265 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | 150 PLN | 150 PLN | |
6143 |
1973 rocznik znaczków czystych (Fi.100,50). | 70 PLN | 70 PLN | |
6161 |
1974-1975 TOM XI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 191 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | 120 PLN | 120 PLN | |
6173 |
1975 zeszycik znaczkowy. | 45 PLN | 45 PLN | |
6184 |
1976 historia lokomotywy, znaczek z błędem "przerwane ogniwo łańcucha". | 15 PLN | 12 PLN | |
6195 |
1976-1977 TOM XII JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 160 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | 90 PLN | 90 PLN | |
6219 |
1978 pierwszy Polak w kosmosie, arkusiki z podpisami M.Hermaszewskiego. | 150 PLN | 150 PLN | |
6224 |
1978 pierwszy Polak w kosmosie - Interkosmos, arkusiki z podobizną ppłk. Z.Jankowskiego rezerwowego kosmonauty nie wprowadzone do obiegu, 600 kompletów dostało się na rynek przekazane przez Ars Polonę dla abonentów w Ameryce, doskonały stan, poszukiwana i rzadka klasyczna pozycja PRL. | 12 500 PLN | 12 500 PLN | |
6227 |
1978-1979 TOM XIII JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 189 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | 100 PLN | 100 PLN | |
6238 |
1979 XIII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna "Katowice'79", blok ostemplowany okolicznościowo, z pełną oryginalną gumą. | 40 PLN | 40 PLN | |
6243 |
1980-1989 komplet 10 czystych roczników obejmujący wszystkie podstawowe znaczki i bloki, nie zawierający: odmian, znaczków z przywieszkami, arkusików (Fi.888,50). | 620 PLN | 620 PLN | |
6247 |
1980 110 rocznica urodzin W.I.Lenina, marginesowa parka znaczków za 2,50 zł., prawy z błędem na poz.16 "krótszy przecinek", gwarancja. | 15 PLN | 12 PLN | |
6265 |
1981-82 Zbiór cenzur stanu wojennego, ok. 285 telegramów w tym ozdobne i około 420 całości pocztowych, stemple urzędów cenzury z różnymi numerami, 58 sztuk różnych listów ze stemplami "do pakietów", z tego około 50 sztuk ładnych czytelnych, zbiór w 6 segregatorach, doskonały materiał do dalszej specjalizacji lub opracowania zbioru wystawowego, waga około 20 kg - koszt wysyłki do ustalenia ze względu na adres i rodzaj przesyłki. | 3 600 PLN | 2 700 PLN | |
6282 |
1982 poczta Solidarności, koperta z obozu internowania w Nysie. | 40 PLN | 40 PLN | |
6287 |
1983 750-lecie praw miejskich Torunia, znaczek z pustopolem. | 10 PLN | 10 PLN | |
6309 |
1984 koperta podziemnej poczty Solidarności. | 35 PLN | 40 PLN | |
6310 |
1984 koperta podziemnej poczty Solidarności. | 35 PLN | 35 PLN | |
6316 |
1985 300.rocznica urodzin Jana Sebastiana Bacha, blok z dodatkowym napisem ostemplowany okolicznościowo 12.12.86 we Wrocławiu, z pełną oryginalną gumą. | 40 PLN | 40 PLN | |
6320 |
1985 koperta podziemnej poczty Solidarności. | 35 PLN | 35 PLN | |
6327 |
1986 Polska żegluga bałtycka - promy, seria z pustopolami u dołu, czyste. | 50 PLN | 45 PLN |