Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
26950 |
1946 Belweder, całostka z drukiem zdwojonym (Schmitzdruck) na wszystkich elementach drukowanych w doskonałym stanie zachowania, bardzo rzadkie. | 650 PLN | 650 PLN | |
26990 |
1949 wydanie prowizoryczna, całostka z nadrukiem typ 11. | 40 PLN | 40 PLN | |
26995 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 22 w kolorze czerwonym. | 40 PLN | 36 PLN | |
26996 |
1950 Bolesław Bierut, hasło propagandowe 19. | 30 PLN | 25 PLN | |
27000 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 8 nadana w urzędzie pocztowym Warszawa 25. | 10 PLN | 10 PLN | |
27001 |
1950 groszy, całostka z hasłem propagandowym 18a i nadrukiem groszy typ 23a w kolorze zielonym. | 40 PLN | 36 PLN | |
27004 |
1951 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 8 nadana miejscowo w Łodzi. | 15 PLN | 15 PLN | |
27022 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, niezłożona (!), sygnatura III.52, układ haseł 19-18b. | 50 PLN | 50 PLN | |
27031 |
1956 koperta wydania prowizorycznego kopert wycofanych z obiegu i skierowanych do użytku służbowego poczty. | 50 PLN | 40 PLN | |
27103 |
1967 koperta 60-lecie Sportów Motorowych w Polsce, odmiana z adresem nadawcy Polskiego Związku Motorowego; słabszy stan zachowania (górna krawędź nad znakiem opłaty z niewielkim przebarwieniem). | 100 PLN | 90 PLN | |
27166 |
1935 Brazylia, list lotniczy w ilustrowanej kopercie wysłany 9.XI z San Paulo do Łodzi; bardzo dekoracyjny walor w doskonałym stanie zachowania. | 400 PLN | 300 PLN | |
27167 |
1936 lot balonowy z okazji Zjazdu Górskiego, widokówka przewieziona balonem 16.VIII, kasownik okolicznościowy w kolorze czarnym, dodatkowo stempelek BALON "SANOK"; datownik odbiorczy urzędu Czarna k.Ustrzyk. | 80 PLN | 60 PLN | |
27175 |
1939 list lotniczy z pierwszego lotu na trasie Warszawa - Belgrad, pomyłkowo stempel pierwszego lotu Warszawa - Rzym, który odbył się tego samego dnia, ciekawe i nie spotykane, gwarancja. | 200 PLN | 150 PLN | |
27267 |
1979 Watykan, 50 lecie Watykanu. | 10 PLN | 10 PLN | |
27277 |
1987 5.VI blok "Papież - Jaruzelski" na kopercie FDC, katalog Fischera nawet nie odnotowuje prawdziwej FDC !!! z całą pewnością jedna z najrzadszych i najtrudniejszych do zdobycia kopert FDC z okresu PRL, większość kopert uchodzących za FDC to po prostu koperty z kasownikiem okolicznościowym ze spotkania Papieża z gen.Jaruzelskim na Zamku; oryginalnych kopert FDC ostemplowanych 5 czerwca 1987 istnieje prawdopodobnie tylko kilka sztuk! | 800 PLN | 800 PLN | |
27285 |
1996 Watykan, 50 lecie kapłaństwa Jana Pawła II. | 10 PLN | 10 PLN | |
27288 |
1998 Watykan, podróże Jana Pawła II. | 20 PLN | 20 PLN | |
27342 |
1889 bardzo wczesna kartka litograficzna z Sopotu ( Zoppot) na rzadkiej widokówce z motywem młyna, długi adres. | 90 PLN | 90 PLN | |
27356 |
1902 widokówka Pozdrowienie z Wisły, z obiegu, lewy górny narożnik w słabszym stanie zachowania. | 80 PLN | 80 PLN | |
27362 |
1905 widokówka Łódź, z obiegu. | 80 PLN | 80 PLN | |
27364 |
1906 rzadka karta pocztowa o charakterze patriotycznym wydana nakładem UNION POSTALE UNIVERSELLE RUSSIE. | 40 PLN | 40 PLN | |
27365 |
27366 |
1906 widokówka Pozdrowienie z Truskawca, litografia, z obiegu, lewy dolny narożnik w słabszym stanie zachowania. | 120 PLN | 120 PLN | |
27406 |
1915 widokówka o tematyce legionowej (SERYA XIV W ZIEMI LUBELSKIEJ Obóz pod Konstantynowem), czysta. | 15 PLN | 15 PLN | |
27408 |
1915 widokówka o tematyce legionowej (SERYA I RAFAJŁOWA), czysta. | 15 PLN | 15 PLN | |
27409 |
1915 widokówka o tematyce legionowej (SERYA XV OD NIDY DO BUGU Okopy w Dzierzkowicach), czysta. | 15 PLN | 15 PLN | |
27454 |
1918 widokówka propagandowa "Za przykładem bohaterów", czysta. | 30 PLN | 30 PLN | |
27469 |
1923 widokówka Ciechanów, kaplica kościoła parafialnego, czysta | 40 PLN | 40 PLN | |
27483 |
1928 widokówka Ujście, czysta. | 45 PLN | 45 PLN | |
27528 |
1935 widokówka Wisła, z obiegu, dodatkowy stempelek schroniska PTTK. | 45 PLN | 45 PLN | |
27608 |
1936 III Rzesza, dzień partii w Norymberdze, seria czysta. | 10 PLN | 15 PLN | |
27617 |
1937 48 urodziny A.Hitlera, blok czysty (Mi.70 euro). | 60 PLN | 60 PLN | |
27618 |
1937 1 Narodowa Wystawa Filatelistyczna w Berlinie, blok kasowany okolicznościowo. | 20 PLN | 20 PLN | |
27621 |
1938 III Rzesza, 100 rocznica urodzin hrabiego Zeppelina, seria znaczków na ozdobnej karcie, ostemplowana okolicznościowo 8.7 w Konstancji. | 40 PLN | 40 PLN | |
27628 |
1938 III Rzesza, 100 rocznica urodzin Grafa F.v.Zeppelina, seria czysta. | 50 PLN | 55 PLN | |
27632 |
1938-1944 III Rzesza, zestaw znaczków czystych. | 60 PLN | 60 PLN | |
27655 |
1944 wydanie dobroczynne z okazji Dnia Czynu Bohaterskiego, seria. | 20 PLN | 25 PLN |