Aukcja rozpocznie się 19.04.2024

Wyniki

Poz# Zdjęcia Opis Cena wywoławcza Cena sprzedaży
11172

1939 przyłączenie Wolnego Miasta Gdańska do Rzeszy - nadruk "Deutsches Reich" na obiegowych znaczkach poczty WMG, seria czysta w pięknym stanie.

400 PLN400 PLN
11182

1918 wydanie PP/GGW, kartka z Warszawy 12.3.19 do Krakowa, nadruk typ11 według najnowszego opracowania J.Berbeki i P.Pelczara.

50 PLN50 PLN
11188

1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 19.

25 PLN30 PLN
11199

1918 wydanie warszawskie, część z opłaconą odpowiedzią podwójnej karty z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2,5 fen.; z nieopisanym wyraźnym błędem "spacja po wysyłającego."; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 8; bardzo dobry stan zachowania.

600 PLN600 PLN
11207

1919 wydanie krakowskie, kartka wysłana z Bełża do Lwowa, słabo czytelny stempel cenzury wojskowej we Lwowie, nadruk typ 3.

100 PLN100 PLN
11208

130 PLN115 PLN
11210

1919 wydanie krakowskie, kartka z nadrukiem typ 33.

50 PLN45 PLN
11216

1919 wydanie krakowskie, kartka z nadrukiem typ 129.

50 PLN45 PLN
11218

1919 wydanie krakowskie, kartka z nadrukiem typ 77.

50 PLN50 PLN
11220

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 8, gwarancja Kronenberg.

60 PLN60 PLN
11229

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 73.

60 PLN54 PLN
11231

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 110, minimalnie słabszy stan.

80 PLN72 PLN
11246

1919 UKOŚNIE PRZECIĘTA POJEDYNCZA BELKA kasująca napis "Postkarte", nadruk znaku opłaty "Orzeł na tarczy barokowej" o nominale 15 fen. i napisu "Pocztówka" na niemieckim formularzu o sygnaturze C154/(10.16), karta wysłana 23.3 z Warszawy do Krakowa, rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja.

1 200 PLN1 200 PLN
11256

1919 wydanie krakowskie, pokwitowanie telegraficzne z nadrukiem typ 3 z podniesioną literą l w hal.

100 PLN100 PLN
11263

1920 kartka do korespondencji krajowej.

40 PLN30 PLN
11265

1920 kartka z hasłem propagandowym, wyrazy nie pogrubione.

30 PLN30 PLN
11279

1921 kartka do obrotu krajowego.

40 PLN45 PLN
11291

1926 całostka z sygnaturą XII-1926.

45 PLN245 PLN
11294

1928 całostka z sygnaturą II-1928.

25 PLN111 PLN
11298

1928 część nadawcza całostki z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IV-1928.

40 PLN40 PLN
11301

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16 Gdynia, sygnatura VIII-1931 wysłana z Warszawy do Niemiec.

35 PLN40 PLN
11302

60 PLN60 PLN
11309

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 2, sygnatura VIII-1931, słabszy stan.

50 PLN50 PLN
11317

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 5, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

160 PLN160 PLN
11321

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry, z tyłu drobne plamki.

100 PLN100 PLN
11323

170 PLN170 PLN
11324

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8, z krótką sygnatura XI-1931 długości poniżej 38,5 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

60 PLN60 PLN
11325

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, z krótką sygnatura XI-1931 długości poniżej 38,5 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

60 PLN60 PLN
11330

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 23, z krótką sygnatura XI-1931 długości poniżej 38,5 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

60 PLN60 PLN
11331

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 17, sygnatura XI-1931, linie adresowe druk typograficzny.

40 PLN45 PLN
11332

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 30, sygnatura XI-1931, linie adresowe druk typograficzny.

40 PLN160 PLN
11333

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura XI-1931, linie adresowe druk typograficzny.

40 PLN110 PLN
11339

1934 całostka wydania prowizorycznego, dwa minimalne podklejenia papieru na froncie.

50 PLN50 PLN
11340

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 14.

30 PLN30 PLN
11341

45 PLN45 PLN
11342

35 PLN111 PLN
11344

100 PLN100 PLN
11350

1937 całostka z sygnaturą IX-1935 i hasłem propagandowym J.

30 PLN160 PLN
11351

1937 całostka z sygnaturą X-1937 i hasłem propagandowym M.

20 PLN260 PLN
11353

1937 całostka z sygnaturą X-1937 i hasłem propagandowym L.

20 PLN20 PLN