Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
11172 |
1939 przyłączenie Wolnego Miasta Gdańska do Rzeszy - nadruk "Deutsches Reich" na obiegowych znaczkach poczty WMG, seria czysta w pięknym stanie. | 400 PLN | 400 PLN | |
11182 |
1918 wydanie PP/GGW, kartka z Warszawy 12.3.19 do Krakowa, nadruk typ11 według najnowszego opracowania J.Berbeki i P.Pelczara. | 50 PLN | 50 PLN | |
11188 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 19. | 25 PLN | 30 PLN | |
11199 |
1918 wydanie warszawskie, część z opłaconą odpowiedzią podwójnej karty z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2,5 fen.; z nieopisanym wyraźnym błędem "spacja po wysyłającego."; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 8; bardzo dobry stan zachowania. | 600 PLN | 600 PLN | |
11207 |
1919 wydanie krakowskie, kartka wysłana z Bełża do Lwowa, słabo czytelny stempel cenzury wojskowej we Lwowie, nadruk typ 3. | 100 PLN | 100 PLN | |
11208 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 4, wysłana 10.XII z Krakowa do miejscowości Babica. | 130 PLN | 115 PLN | |
11210 |
1919 wydanie krakowskie, kartka z nadrukiem typ 33. | 50 PLN | 45 PLN | |
11216 |
1919 wydanie krakowskie, kartka z nadrukiem typ 129. | 50 PLN | 45 PLN | |
11218 |
1919 wydanie krakowskie, kartka z nadrukiem typ 77. | 50 PLN | 50 PLN | |
11220 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 8, gwarancja Kronenberg. | 60 PLN | 60 PLN | |
11229 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 73. | 60 PLN | 54 PLN | |
11231 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 110, minimalnie słabszy stan. | 80 PLN | 72 PLN | |
11246 |
1919 UKOŚNIE PRZECIĘTA POJEDYNCZA BELKA kasująca napis "Postkarte", nadruk znaku opłaty "Orzeł na tarczy barokowej" o nominale 15 fen. i napisu "Pocztówka" na niemieckim formularzu o sygnaturze C154/(10.16), karta wysłana 23.3 z Warszawy do Krakowa, rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja. | 1 200 PLN | 1 200 PLN | |
11256 |
1919 wydanie krakowskie, pokwitowanie telegraficzne z nadrukiem typ 3 z podniesioną literą l w hal. | 100 PLN | 100 PLN | |
11263 |
1920 kartka do korespondencji krajowej. | 40 PLN | 30 PLN | |
11265 |
1920 kartka z hasłem propagandowym, wyrazy nie pogrubione. | 30 PLN | 30 PLN | |
11279 |
1921 kartka do obrotu krajowego. | 40 PLN | 45 PLN | |
11291 |
1926 całostka z sygnaturą XII-1926. | 45 PLN | 245 PLN | |
11294 |
1928 całostka z sygnaturą II-1928. | 25 PLN | 111 PLN | |
11298 |
1928 część nadawcza całostki z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IV-1928. | 40 PLN | 40 PLN | |
11301 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16 Gdynia, sygnatura VIII-1931 wysłana z Warszawy do Niemiec. | 35 PLN | 40 PLN | |
11302 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, sygnatura VIII-1931, stan średni. | 60 PLN | 60 PLN | |
11309 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 2, sygnatura VIII-1931, słabszy stan. | 50 PLN | 50 PLN | |
11317 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 5, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | 160 PLN | 160 PLN | |
11321 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry, z tyłu drobne plamki. | 100 PLN | 100 PLN | |
11323 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 28, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry. | 170 PLN | 170 PLN | |
11324 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8, z krótką sygnatura XI-1931 długości poniżej 38,5 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | 60 PLN | 60 PLN | |
11325 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, z krótką sygnatura XI-1931 długości poniżej 38,5 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | 60 PLN | 60 PLN | |
11330 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 23, z krótką sygnatura XI-1931 długości poniżej 38,5 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | 60 PLN | 60 PLN | |
11331 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 17, sygnatura XI-1931, linie adresowe druk typograficzny. | 40 PLN | 45 PLN | |
11332 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 30, sygnatura XI-1931, linie adresowe druk typograficzny. | 40 PLN | 160 PLN | |
11333 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura XI-1931, linie adresowe druk typograficzny. | 40 PLN | 110 PLN | |
11339 |
1934 całostka wydania prowizorycznego, dwa minimalne podklejenia papieru na froncie. | 50 PLN | 50 PLN | |
11340 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 14. | 30 PLN | 30 PLN | |
11341 |
1934 wydanie prowizoryczne 15/35 gr, ilustracja nr. 18 - Trzy Marie u grobu; karta wysłana 13.I.1935 z Krynicy Zdroju, minimalnie słabszy stan zachowania. | 45 PLN | 45 PLN | |
11342 |
1934 całostka z sygnaturą VIII-1934 i hasłem propagandowym J. | 35 PLN | 111 PLN | |
11344 |
1934 wydanie z wartością dostosowaną do nowej taryfy pocztowej, karta 25 gr., sygnatura IX-1934, wysłana 5.VII.1937 z Warszawy do miejscowości Dobre koło Nieszawy. | 100 PLN | 100 PLN | |
11350 |
1937 całostka z sygnaturą IX-1935 i hasłem propagandowym J. | 30 PLN | 160 PLN | |
11351 |
1937 całostka z sygnaturą X-1937 i hasłem propagandowym M. | 20 PLN | 260 PLN | |
11353 |
1937 całostka z sygnaturą X-1937 i hasłem propagandowym L. | 20 PLN | 20 PLN |