Aukcja zakończy się 02.12.2024

Wyniki

Poz# Zdjęcia Opis Cena wywoławcza Cena sprzedaży
17028

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 27 - Hel.

45 PLN50 PLN
17030

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia - Poczta Główna, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania.

70 PLN63 PLN
17032

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa - Belweder, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania.

70 PLN63 PLN
17043

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 31.

50 PLN50 PLN
17046

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 16.

45 PLN45 PLN
17060

1945 całostka z hasłem propagandowym 1a.

55 PLN150 PLN
17075

1949 Bolesław Bierut, z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49.

20 PLN20 PLN
17081

1949 całostka wydania prowizorycznego.

45 PLN40 PLN
17083

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z rzadką ilustracją nr 11 - Stanisław Moniuszko z nadrukiem typ 14.

900 PLN770 PLN
17091

1952 koperta, zakończenie klapy okrągłe, hasło propagandowe F, napis "CENA 95 GR" antykwą.

50 PLN55 PLN
17101

1956 koperta z sygnaturą V.56.

15 PLN13 PLN
17102

1956 Gmach WRN w Szczecinie.

10 PLN8 PLN
17105

1957 koperta z sygnaturą III.57.

15 PLN15 PLN
17119

15 PLN12 PLN
17134

1963 koperty czyste, rocznik - 2 sztuki.

20 PLN17 PLN
17176

1977 Orzeł z Sali Audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, sygnatura (XII.76).

5 PLN5 PLN
17201

1997 "70 lat maszyn frankujących w Polsce" komplet 10 bezznaczkowych formularzy kartowych w ozdobnym etui, wydanych przez Dyrekcję Okręgu Poczty w Łodzi.

30 PLN35 PLN
17226

1936 list z samochodowego pościgu za balonem wolnym w Moscicach.

50 PLN50 PLN
17350

1950-te, znaczek Totalizatora Sportowego za 2 zł. autorstwa Czesława Słani, według Gryżewskiego spotykany na listach.

80 PLN80 PLN
17392

1915 widokówka o tematyce Legionowej.

15 PLN15 PLN
17397

15 PLN15 PLN
17425

1930 widokówka Łódź, z obiegu.

50 PLN50 PLN