Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
17028 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 27 - Hel. | 45 PLN | 50 PLN | |
17030 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia - Poczta Główna, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania. | 70 PLN | 63 PLN | |
17032 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa - Belweder, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania. | 70 PLN | 63 PLN | |
17043 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 31. | 50 PLN | 50 PLN | |
17046 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 16. | 45 PLN | 45 PLN | |
17060 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 1a. | 55 PLN | 150 PLN | |
17075 |
1949 Bolesław Bierut, z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49. | 20 PLN | 20 PLN | |
17081 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | 45 PLN | 40 PLN | |
17083 |
1949 wydanie prowizoryczne, kartka z rzadką ilustracją nr 11 - Stanisław Moniuszko z nadrukiem typ 14. | 900 PLN | 770 PLN | |
17091 |
1952 koperta, zakończenie klapy okrągłe, hasło propagandowe F, napis "CENA 95 GR" antykwą. | 50 PLN | 55 PLN | |
17101 |
1956 koperta z sygnaturą V.56. | 15 PLN | 13 PLN | |
17102 |
1956 Gmach WRN w Szczecinie. | 10 PLN | 8 PLN | |
17105 |
1957 koperta z sygnaturą III.57. | 15 PLN | 15 PLN | |
17119 |
1960 koperta ze znakiem opłaty jak znaczek nr.1030 (550 rocznica bitwy pod Grunwaldem), czysta. | 15 PLN | 12 PLN | |
17134 |
1963 koperty czyste, rocznik - 2 sztuki. | 20 PLN | 17 PLN | |
17176 |
1977 Orzeł z Sali Audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, sygnatura (XII.76). | 5 PLN | 5 PLN | |
17201 |
1997 "70 lat maszyn frankujących w Polsce" komplet 10 bezznaczkowych formularzy kartowych w ozdobnym etui, wydanych przez Dyrekcję Okręgu Poczty w Łodzi. | 30 PLN | 35 PLN | |
17226 |
1936 list z samochodowego pościgu za balonem wolnym w Moscicach. | 50 PLN | 50 PLN | |
17350 |
1950-te, znaczek Totalizatora Sportowego za 2 zł. autorstwa Czesława Słani, według Gryżewskiego spotykany na listach. | 80 PLN | 80 PLN | |
17392 |
1915 widokówka o tematyce Legionowej. | 15 PLN | 15 PLN | |
17397 |
17425 |
1930 widokówka Łódź, z obiegu. | 50 PLN | 50 PLN |