Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
16633 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 57, gwarancja Koopman, Jungjohann. | 120 PLN | 147 PLN | |
16735 |
1920 wydanie przedrukowe, podstawowa seria. | 20 PLN | 20 PLN | |
16743 |
1920 wydanie prowizoryczne, znaczek z poddrukiem lila i łukami skierowanymi na dół. | 20 PLN | 20 PLN | |
16749 |
1920 wydanie prowizoryczne, znaczek z błędem "plama pod zi". | 160 PLN | 160 PLN | |
16756 |
1920 XI wydanie przedrukowe, 30/10+30/10 Pf podwójna karta z opłaconą odpowiedzią, czysta. | 100 PLN | 90 PLN | |
16859 |
1925 VI, wydanie półilustrowane, 10 Pf karta czysta z ilustracją Oliva, Schloß und Kirche; dobry stan zachowania (na odwrocie minimalne ubytki powierzchniowej warstwy papieru). | 120 PLN | 150 PLN | |
16874 |
1934 całostka z serii sławni gdańszczanie z oryginalnego obiegu, kartka uszkodzona z lewej strony. | 80 PLN | 80 PLN | |
16875 |
1935 znaczek wydania obiegowego. | 30 PLN | 30 PLN | |
16880 |
1935 wydanie na przesyłki lotnicze, ośmioblok znaczka za 10 Pf. z błędami na poz.3 "Danzio" i na poz.4 "Stadl", gwarancja i opis Schmutz. | 500 PLN | 500 PLN | |
16892 |
1937 blok z wystawy filatelistycznej DAPOSTA. | 20 PLN | 20 PLN | |
16895 |
16915 |
1918 wydanie lubelskie, całostka na papierze szarożółtym. | 100 PLN | 85 PLN | |
16919 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 44. | 70 PLN | 70 PLN | |
16920 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 42. | 70 PLN | 70 PLN | |
16922 |
1919 wydanie krakowskie, podwójna całostka z opłacona nadrukami typ 130, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 350 PLN | 360 PLN | |
16926 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 83 z fantazyjna czcionką oznaczenia nominału, na odwrocie abklacz nadruku. | 70 PLN | 70 PLN | |
16928 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 36. | 40 PLN | 40 PLN | |
16931 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 98. | 60 PLN | 60 PLN | |
16932 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 70, zagrzybienie - słaby stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 50 PLN | 50 PLN | |
16936 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 11 - koniczyna zamiast rombu, średni stan zachowania. | 60 PLN | 60 PLN | |
16939 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 15. | 50 PLN | 50 PLN | |
16940 |
1919 wydanie krakowskie, karta z nadrukiem typu 22; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz. | 120 PLN | 120 PLN | |
16943 |
1919 wydanie krakowskie, kartka z Krakowa 14.II.20 do warszawy, nadruk typ 134. | 70 PLN | 70 PLN | |
16952 |
1919 kartka w kolorze czerwonym z nominałem w walucie markowej. | 40 PLN | 60 PLN | |
16953 |
1919 kartka z Łodzi 10.XII.19 do Warszawy. | 20 PLN | 20 PLN | |
16956 |
1919 kartka polecona z Krakowa 24.X.19 do Warszawy. | 30 PLN | 30 PLN | |
16959 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 4. | 60 PLN | 60 PLN | |
16960 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z Bielska 4.II.20 do Warszawy, nadruk typ 4. | 180 PLN | 180 PLN | |
16961 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z Bielska 19.II.20 do Warszawy, nadruk typ 3. | 180 PLN | 180 PLN | |
16963 |
1920 kartka z nadrukiem krakowskim wysłana jako polecona z Cieszyna 4.VI.20 do Szwecji, nadruk typ 138 (bez kropki po POCZTOWA). | 250 PLN | 250 PLN | |
16970 |
1920 kartka z Poznania do Wrocławia. | 30 PLN | 30 PLN | |
16971 |
1920 kartka z usuniętym oznaczeniem waluty w kolorze czerwonym. | 60 PLN | 60 PLN | |
16972 |
1920 kartka z usuniętym oznaczeniem waluty w kolorze różowym. | 90 PLN | 77 PLN | |
16998 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 9, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry. | 50 PLN | 50 PLN | |
16999 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 13 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 240 PLN | 200 PLN | |
17004 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 280 PLN | 250 PLN | |
17018 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 7. | 30 PLN | 30 PLN | |
17020 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 1 - Kraków. | 60 PLN | 85 PLN | |
17021 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 3 - Lwów. | 60 PLN | 85 PLN | |
17025 |
1937 koperta lotnicza "Śmigły - Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku (Fi.50.-). | 40 PLN | 35 PLN |