Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
7040 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczki z nadrukiem pierwszej formy. | 40 PLN | 40 PLN | |
7042 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy z błędem "obniżone l", gwarancja i oznaczenie Ways. | 80 PLN | 80 PLN | |
7050 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria stemplowana, gwarancja Schmutz. | 25 PLN | 30 PLN | |
7073 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | 30 PLN | 30 PLN | |
7110 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem - nominał na górze znaczka, gwarancja Schmutz. | 200 PLN | 220 PLN | |
7134 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, gwarancja i oznaczenie. | 40 PLN | 51 PLN | |
7143 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem, ciężkie podlepki, gwarancja Schmutz. | 50 PLN | 50 PLN | |
7177 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 3 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z bardzo rzadkim błędem na poz.30 "uszkodzone A", zachowało się najwyżej kilkanaście z początkowo istniejących 23 szt., delikatnie poprawiony lewy górny narożnik, atrakcyjna cena wywoławcza; gwarancja Mikstein, z opisem błędu i oznaczeniem 4 Schmutz. | 4 000 PLN | 4 000 PLN | |
7180 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.57, poza widocznym na skanie zgięciem prawego górnego narożnika w bardzo ładnym stanie, sygnatura Brajer, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | 180 PLN | 191 PLN | |
7193 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z przesuniętym w pionie nadrukiem pierwszą formą poz.82, gwarancja i opis Schmutz. | 240 PLN | 240 PLN | |
7204 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie. | 800 PLN | 700 PLN | |
7208 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Mikstein, Schmutz. | 15 PLN | 15 PLN | |
7211 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja. | 10 PLN | 10 PLN | |
7215 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 64, gwarancja Mikstein,. | 100 PLN | 260 PLN | |
7217 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 3, gwarancja. | 70 PLN | 70 PLN | |
7220 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 47, gwarancja Danowski. | 70 PLN | 160 PLN | |
7223 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 68, gwarancja Schmutz. | 20 PLN | 20 PLN | |
7226 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 55, gwarancja Schmutz. | 50 PLN | 107 PLN | |
7227 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 32, gwarancja Schmutz. | 25 PLN | 25 PLN | |
7228 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 16, gwarancja Miszczak. | 20 PLN | 20 PLN | |
7229 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 40, gwarancja Schmutz. | 35 PLN | 40 PLN | |
7234 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 53, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 40 PLN | 40 PLN | |
7239 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z odwróconym nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.31 "uszkodzone litery P w POCZTA i w POLSKA"; sygnowany, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | 3 600 PLN | 4 410 PLN | |
7240 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z odwróconym nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.15 "cienkie Z", cień śladu po podlepce; sygnowany, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | 2 600 PLN | 2 600 PLN | |
7244 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja Schmutz. | 750 PLN | 830 PLN | |
7249 |
1919 wydanie krakowskie, naturalne fałdy w papierze, gwarancja Schmutz. | 30 PLN | 160 PLN | |
7256 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, brak jednego ząbka, gwarancja Schmutz. | 20 PLN | 20 PLN | |
7261 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze szarawoniebieskim na papierze jasnoszarym z nadrukiem formy IVB z poz. 22 z błędem "A z ostrogą w POCZTA", gwarancja i opis błędu i koloru Schmutz. | 800 PLN | 800 PLN | |
7265 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek na wycinku, gwarancja. | 200 PLN | 200 PLN | |
7273 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 35, gwarancja Schmutz. | 70 PLN | 310 PLN | |
7276 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 18, gwarancja Schmutz. | 30 PLN | 95 PLN | |
7278 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 26, spękanie w gumie, gwarancja Schmutz. | 40 PLN | 45 PLN | |
7279 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 80, gwarancja Miszczak. | 30 PLN | 35 PLN | |
7280 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 87, gwarancja Schmutz. | 30 PLN | 30 PLN | |
7281 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 59, gwarancja Schmutz. | 50 PLN | 110 PLN | |
7291 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 92, gwarancja Schmutz. | 60 PLN | 70 PLN | |
7296 |
1919 miejscowy list polecony z Poznania 19.8.19, jedna parka z silnie przesuniętym nadrukiem, opłata zgodna z obowiązującą taryfą pocztową. | 300 PLN | 300 PLN | |
7311 |
1919 wydanie poznańskie, pojedyncza frankatura na kartce z Poznania 13.8.19 do Niemiec. | 120 PLN | 120 PLN | |
7329 |
1919 wydanie gnieźnieńskie, parka znaczków bez gumy pochodzące ze zbutwiałych arkuszy znalezionych w 1939 roku w piwnicach urzędu pocztowego w Poznaniu, znaczki z poz. 31 i 32, dobry materiał porównawczy i do badań, gwarancja Schmutz. | 200 PLN | 210 PLN | |
7330 |
1919 wydanie gnieźnieńskie, znaczek z nadrukiem z poz. 5, gwarancja Schmutz. | 250 PLN | 250 PLN |