Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
9470 |
1945 wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek z nadrukiem "Kalisz", z błędem na znaczku podstawowym z III walca poz.56 "kropka nad K w POLSKA", gwarancja i opis. | 30 PLN | 30 PLN | |
9474 |
1945 wyzwolenie miast, narożny znaczek. | 10 PLN | 10 PLN | |
9475 |
1945 wyzwolenie dziesięciu miast, znaczek z nadrukiem "Zakopane", z błędem na znaczku podstawowym z III walca poz.5 "duża kropka nad r", gwarancja i opis. | 30 PLN | 30 PLN | |
9480 |
1945 "I OGÓLNOPOLSKI ZJAZD PRACOWNIKÓW POCZTY I TELEKOMUNIKACJI" Poznań, specjalna karta ostemplowana okolicznościowo 16.VI (Myślicki 45 201). | 15 PLN | 15 PLN | |
9492 |
1945 wydanie łódzkie, parka z błędem perforacji - niepełnym perforowaniem pionowym między znaczkami. | 80 PLN | 80 PLN | |
9496 |
1945 151 rocznica powstania Kościuszkowskiego - wydanie przedrukowe, arkusz znaczka za 50 gr., w kolorze zielonym z błędami: na poz.8 "odbity fragment czwartej belki" i na poz.15 "przesunieta górna belka", nieco pozacinany na krawędziach. | 600 PLN | 500 PLN | |
9502 |
1945 zabytki Krakowa - pomnik Grunwaldzki, znaczek za 50 gr., blok legitymacyjny N.V.W.II. | 30 PLN | 56 PLN | |
9503 |
1945 zabytki Krakowa - pomnik Grunwaldzki, znaczek za 50 gr., blok legitymacyjny N.4.W.III. | 25 PLN | 40 PLN | |
9506 |
1945 zabytki Krakowa - pomnik Grunwaldzki, znaczek za 50 gr., blok legitymacyjny N.3.W.III. | 30 PLN | 30 PLN | |
9522 |
1945 wydanie obiegowe - zabytki Krakowa, próba na papierze szarożółtym grubym gąbczastym niegumowanym w kolorze niebieskim. | 30 PLN | 30 PLN | |
9526 |
1945 zabytki Krakowa, znaczek za 3 zł z rzadkim ząbkowaniem liniowym ZL9. | 60 PLN | 65 PLN | |
9532 |
1945 Liga Morska, kompletna seria w arkuszach z międzypolami, blisko 70 katalogowanych błędów, cała masa niekatologowanych błędów i usterek, wspaniały materiał do badań, ładny stan, umiarkowana cena wywoławcza. | 3 000 PLN | 3 650 PLN | |
9538 |
1945 Liga Morska, znaczek za 50 gr.+2 zł. na białym papierze, uszkodzona litera O w POCZTA. | 50 PLN | 50 PLN | |
9540 |
1945 Liga Morska, znaczek za 2+4 zł., z niekatalogowanym błędem "akcent nad 5 w 1945", gwarancja. | 30 PLN | 30 PLN | |
9565 |
1945 polecony list lotniczy z Warszawy 6.XII.45 do Danii, cenzura wojskowa 1254 i stempel kontroli dewizowej na odwrocie. | 180 PLN | 180 PLN | |
9567 |
1945 wydanie przedrukowe, parka znaczków z przesuniętym nadrukiem. | 45 PLN | 45 PLN | |
9584 |
1945 Warszawa oskarża - Zamek królewski, narożny znaczek za 1.50 zł., blok legitymacyjny N.2.W.II. | 30 PLN | 35 PLN | |
9585 |
1945 Warszawa oskarża - Zamek królewski, narożny znaczek za 1.50 zł., blok legitymacyjny N.2.W.V. | 30 PLN | 30 PLN | |
9587 |
1945 Warszawa oskarża - katedra Św.Jana, narożny znaczek za 3 zł. z błędem na poz.41 "belka w oknie", blok legitymacyjny W.XXVI., gwarancja. | 70 PLN | 70 PLN | |
9600 |
1946 zabytki Krakowa, seria. | 15 PLN | 15 PLN | |
9602 |
1946 I Kongres Pracowników Poczty i Telekomunikacji w Poznaniu, koperta FDC. | 50 PLN | 50 PLN | |
9607 |
1946 "ŚWIĘTO MOTOCYKLOWE POLSKI" Warszawa 2 13.X, kasownik okolicznościowy (Myślicki 46 065). | 30 PLN | 30 PLN | |
9621 |
1946 samolot nad Warszawą, frankatura trójkolorowa, polecony list lotniczy wysłany 18.VIII z Jeleniej Góry do Nowego Jorku, na odwrocie nietypowy stempelek kontroli dewizowej, kasowniki odbiorcze; bardzo dobry stan zachowania. | 100 PLN | 80 PLN | |
9630 |
1946 wydanie lotnicze - samolot nad Warszawą, znaczek cięty, gwarancja Schmutz. | 400 PLN | 500 PLN | |
9639 |
1946 Święto Morza, marginesowy znaczek cięty w pięknym stanie, gwarancja Schmutz. | 250 PLN | 200 PLN | |
9649 |
1946 zabytki architektury, 10 zł - zamek w Lanckoronie, znaczek z błędem "dwie kreski odchodzące od wież przekreślające pionowo litery S i K w POLSKA", list wysłany 6.VI z miejscowości Miastko do Berlina, zalepka i stempelek cenzury amerykańskiej, brak dolnej klapy koperty, | 50 PLN | 50 PLN | |
9676 |
1947 lotniczy list polecony z Szczecina 16.6.47 (prowizoryczna erka) do USA, stempel kontroli dewizowej i liczne stemple odbiorcze. | 150 PLN | 140 PLN | |
9686 |
1947 list polecony z Chojny Szczecińskiej do Poznania. | 10 PLN | 10 PLN | |
9692 |
1947 rocznik znaczków czystych. | 125 PLN | 125 PLN | |
9694 |
1947 XXII narciarskie mistrzostwa Polski, znaczek za 5+15 zł. ze znacznie przesuniętym w lewo nadrukiem, gwarancja. | 150 PLN | 150 PLN | |
9716 |
1947 list z Grudziądza do Gdyni. | 10 PLN | 10 PLN | |
9718 |
1947 lotniczy list polecony z Szczecina 13.8.47 do USA, na odwrocie nalepka kontroli dewizowej i stemple odbiorcze. | 50 PLN | 45 PLN | |
9798 |
1948 wydanie lotnicze - Centaur, znaczek za 50 zł. z błędem "plamka między Z a T w POCZTA", gwarancja Krawczyk. | 30 PLN | 30 PLN | |
9827 |
1948 Bojownicy o wolność i demokrację narożna (narożnik z numerem arkusza) seria czysta w ładnym stanie. | 160 PLN | 160 PLN | |
9830 |
1948 Bojownicy o wolność i demokrację seria czysta w ładnym stanie. | 80 PLN | 80 PLN | |
9850 |
1949 kartka z Tyńca Opactwo do Kobyłki, znaczek z numerem walca na marginesie, ilustracja obraz Jana Kurylasa. | 50 PLN | 50 PLN | |
9866 |
1949 75 lecie UPU, projekt znaczka w kolorze czerwonym - wzór 1, gwarancja Krawczyk. | 100 PLN | 90 PLN | |
9878 |
1950 "groszy", Kultura polska, znaczek za 1 zł. przedrukowany rzadkim 10 typem dyrekcyjnym, gwarancja firmowa z oznaczeniem T.Gryżewski. | 20 PLN | 18 PLN | |
9880 |
1950 "groszy", Kultura polska, znaczek za 10 zł. z fioletowym stempelkiem rzadkiego dyrekcyjnego typu 10, gwarancja Gryżewski. | 50 PLN | 45 PLN | |
9887 |
1950 AMBULANS NR.621 relacji LASKOWICE - CHOJNICE, list ofrankowany znaczkiem z niebieskim nadrukiem "groszy" typu 1, z miejscowości Rudzkimost, przesłany 13.XII ambulansem do Warszawy. | 100 PLN | 100 PLN |