Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
22235 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy z rzadkim nadrukiem GGW błyszczącym, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 250 PLN | 225 PLN | |
22245 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "brak trzeciej kreski", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 50 PLN | 50 PLN | |
22258 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem próbnym "trzy kreski", gwarancja Schmutz. | 800 PLN | 700 PLN | |
22262 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy, prawy znaczek z błędem "Pocata", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 100 PLN | 100 PLN | |
22275 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy, lewy znaczek z błędem "obniżone l", gwarancja i oznaczenie. | 60 PLN | 80 PLN | |
22291 |
1918 wydanie PP/GGW, parka z nadrukiem drugiej formy, prawy znaczek z błędem "Poczto", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 80 PLN | 80 PLN | |
22367 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy z błędem "kropka w P w Polska", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 100 PLN | 120 PLN | |
22392 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 30 fen. z nadrukiem pierwszą formą z opisanym ostatnio przez L.Schmutza i K.Sztabę w "Filateliście" 4/2007 błędem na poz.31 "lewe zakończenie czwartej kreski z dużym oczkiem", na poleconej karcie zagranicznej wydania przedrukowego, wysłanej 16.III.1919 z Warszawy do Wiednia, cenzura; bardzo dobry stan zachowania; sygnowane BSM, gwarancja Schmutz. | 1 000 PLN | 1 000 PLN | |
22403 |
1918 wydanie PP/GGW, czworoblok z nadrukiem pierwszej formy. | 40 PLN | 40 PLN | |
22422 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z silnie przesuniętym nadrukiem drugiej formy. | 40 PLN | 40 PLN | |
22445 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z błędem "przerwane P w Polska", gwarancja Mikulski. | 80 PLN | 80 PLN | |
22457 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Ryblewski. | 20 PLN | 20 PLN | |
22473 |
1918 drugie wydanie lubelskie, mieszana frankatura ze znaczkiem okupacji austro-węgierskiej, list polecony wysłany 6.II.1919 z Radomia (kasownik z wyróżnikiem "a") do Sosnowca; niedopłacony o 1 hal, mimo wyraźnej adnotacji nie obciążony karną dopłatą 2 hal., prawdopodobnie z powodu braku znaczka o takim nominale, bądź przez przeoczenie; kasownik odbiorczy Zawiercie, bardzo ciekawy obieg, gwarancja Falkowski. | 2 800 PLN | 2 500 PLN | |
22479 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Schmutz. | 20 PLN | 20 PLN | |
22480 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | 10 PLN | 10 PLN | |
22481 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | 20 PLN | 20 PLN | |
22502 |
22503 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | 30 PLN | 30 PLN | |
22512 |
22518 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym normalnym i normalnym na stronie gumowanej, poz 38 i 33, gwarancja Kwaśniewski. | 430 PLN | 400 PLN | |
22522 |
22531 |
1918 drugie wydanie lubelskie, nadruk niebieskoczarny, gwarancja i opis Schmutz. | 100 PLN | 100 PLN | |
22554 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, załamanie na prawym górnym brzegu, gwarancja. | 200 PLN | 200 PLN | |
22561 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 46 - uszkodzone PP, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 70 PLN | 70 PLN | |
22574 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 11, gwarancja Schmutz. | 280 PLN | 320 PLN | |
22577 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 42, gwarancja. | 60 PLN | 60 PLN | |
22578 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 70, gwarancja Schmutz. | 250 PLN | 310 PLN | |
22579 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 75, gwarancja Schmutz. | 250 PLN | 250 PLN | |
22580 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 39, znaczek bez gumy, gwarancja Miszczak. | 50 PLN | 50 PLN | |
22584 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 8, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 160 PLN | 140 PLN | |
22592 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Mikstein. | 25 PLN | 25 PLN | |
22596 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 44, duża podlepka, gwarancja Schmutz. | 900 PLN | 900 PLN | |
22598 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 90, gwarancja Schmutz. | 50 PLN | 50 PLN | |
22599 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 19, gwarancja Schmutz. | 50 PLN | 50 PLN | |
22600 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędami na poz.11 "uszkodzone litery P, O i C w POCZTA, oraz P i O w POLSKA", gwarancja i opis Gryżewski. | 120 PLN | 120 PLN | |
22607 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.20, gwarancja i opis Mikstein. | 90 PLN | 90 PLN | |
22608 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 26, gwarancja Schmutz. | 70 PLN | 70 PLN | |
22610 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 19, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 70 PLN | 80 PLN | |
22619 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", gwarancja i opis Schmutz. | 80 PLN | 80 PLN | |
22622 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 28, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 40 PLN | 40 PLN |