Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
21175 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 17 - Lwów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 120 PLN | 240 PLN | |
21176 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 19 - Dziewczęta z Krobi, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 120 PLN | 211 PLN | |
21177 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 30 - Poznań, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 120 PLN | 211 PLN | |
21178 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 23 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 120 PLN | 120 PLN | |
21180 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 15 - Czorsztyn, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 120 PLN | 230 PLN | |
21181 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 18 - Jezioro Góreckie, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 120 PLN | 211 PLN | |
21182 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 13 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 120 PLN | 240 PLN | |
21183 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 16 - Gdynia, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 120 PLN | 230 PLN | |
21192 |
1932 druk w sprawach żywnościowych z obiegu, sygnatura VII-1932), dziury po dziurkaczu. | 25 PLN | 25 PLN | |
21193 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 27. | 90 PLN | 120 PLN | |
21198 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 12 z oryginalnego obiegu pocztowego z Łodzi 20.IV.38 do Niemiec. | 180 PLN | 310 PLN | |
21199 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 32 z oryginalnego obiegu pocztowego z Łodzi 2.II.38 do Niemiec. | 180 PLN | 180 PLN | |
21200 |
1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 13 z obiegu pocztowego z Łodzi 23.III.38 do Niemiec. | 180 PLN | 311 PLN | |
21228 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30. | 50 PLN | 50 PLN | |
21229 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 31. | 50 PLN | 50 PLN | |
21366 |
1926 nalepka balonowa. | 100 PLN | 100 PLN | |
21368 |
1928 nalepka balonowa. | 100 PLN | 100 PLN | |
21400 |
1937 V Samochodowy Pościg za Balonem Wolnym w Mościcach, dekoracyjna koperta listu ekspresowego, przewieziona balonem na trasie Mościce - Modrzechów, znaczki skasowane stemplem okolicznościowy w bardzo rzadkim czerwonym kolorze!!! stempelek własnościowy - Jurek Józef. | 300 PLN | 250 PLN | |
21416 |
1939 wycinek z kasownikiem okolicznościowym Międzynarodowy Zjazd Zlot Szybowcowy we Lwowie ISTUS - ISTUS. | 60 PLN | 60 PLN | |
21487 |
1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem i bez numeru z błędem "uszkodzona litera K w POLSKA". | 60 PLN | 60 PLN | |
21504 |
1963 wnętrze katedry w Uppsali - zeszycik wielobarwnych znaczków próbnych, rytowanych przez Czesława Słanię, wydrukowanych w 1963 roku, w ramach testów nowej maszyny umożliwiającej drukowanie trójbarwnych stalorytów, którą wprowadzono do eksploatacji w 1965 roku; prezentowany motyw wykorzystano przy wydaniu z 1967 roku. | 120 PLN | 120 PLN | |
21505 |
1963 wnętrze katedry w Uppsali - zeszycik niebieskich znaczków próbnych (tylko 10% numerowano), wydrukowanych w 1963 roku, w ramach testów nowej maszyny umożliwiającej drukowanie trójbarwnych stalorytów, którą wprowadzono do eksploatacji w 1965 roku; prezentowany motyw wykorzystano przy wydaniu z 1967 roku. | 100 PLN | 100 PLN | |
21506 |
1970 Grzyby - zeszycik znaczkowy. | 30 PLN | 27 PLN | |
21507 |
1972 Sportsmenki - zeszycik znaczkowy. | 40 PLN | 36 PLN | |
21509 |
1992 Litwa, Ptaki - zeszycik znaczkowy. | 15 PLN | 15 PLN | |
21512 |
1997 próbna, czarna odbitka autorska znaczka przygotowanego dla poczty Szwecji, autograf autora. | 100 PLN | 100 PLN | |
21517 |
1960 25 rocznica bitwy o Monte Cassino, znaczek na dekoracyjnej kopercie, ostemplowany okolicznościowo 18.V w Birmingham. | 50 PLN | 50 PLN | |
21531 |
1900 widokówka Janów koło Lwowa. | 50 PLN | 50 PLN | |
21532 |
1901 widokówka Jarosław. | 20 PLN | 20 PLN | |
21540 |
1906 widokówka Worochta. | 40 PLN | 40 PLN | |
21541 |
21554 |
1910 widokówka Sanok. | 80 PLN | 80 PLN | |
21562 |
1911 widokówka Radymno. | 50 PLN | 55 PLN | |
21576 |
1914 widokówka o tematyce legionowej. | 20 PLN | 20 PLN | |
21594 |
21596 |
21605 |
21645 |
1915 widokówka o tematyce legionowej. | 20 PLN | 20 PLN | |
21667 |
1915 widokówka legionowa. | 20 PLN | 20 PLN | |
21671 |
1915 widokówka Sanok. | 50 PLN | 50 PLN |