Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
49478 |
1934 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią w idealnym stanie. | 150 PLN | 150 PLN | |
49480 |
1934 całostka do korespondencji zagranicznej. | 60 PLN | 60 PLN | |
49481 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa Gmach Centrali Telegrafu i Telefonu, wysłana 17.XII z urzędu Warszawa-Sejm do miejscowości Przybyłowice; dobry stan zachowania (dwa rogi słabsze). | 30 PLN | 30 PLN | |
49488 |
1935 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią w idealnym stanie. | 150 PLN | 150 PLN | |
49490 |
1937 koperta Belweder, koperta z sygnaturą VI-1938 z oryginalnym papierem listowym w środku, stan idealny. | 180 PLN | 190 PLN | |
49491 |
1937 koperta z obiegu pocztowego z Rożniatowa. | 15 PLN | 15 PLN | |
49500 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 14. | 180 PLN | 180 PLN | |
49505 |
1938 koperta Kazimierz Jagiellończyk, koperta z oryginalnym papierem listowym w środku, bardzo dobry stan zachowania. | 80 PLN | 80 PLN | |
49536 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 29 - Fryderyk Chopin. | 300 PLN | 270 PLN | |
49555 |
1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 12, nadruk typ I, gwarancja Pelczar. | 150 PLN | 150 PLN | |
49567 |
1945 formularz służbowy - przedwojenna karta pocztowa (Jagiellończyk - Cp83) z zadrukowanym znakiem opłaty (por. Fischer t.II 2006 s.354), czysty, gwarancja. | 200 PLN | 211 PLN | |
49658 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2. | 60 PLN | 60 PLN | |
49744 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 16, z nadrukiem typ 14, i z hasłem propagandowym. | 80 PLN | 80 PLN | |
49748 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 3, z nadrukiem typ 14, i z hasłem propagandowym. | 80 PLN | 80 PLN | |
49753 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 16, z nadrukiem typ 14, z hasłem propagandowym. | 80 PLN | 80 PLN | |
49755 |
1950 "groszy" koperta z czerwonym nadrukiem typu 22, czysta, bardzo dobry stan zachowania. | 150 PLN | 150 PLN | |
49758 |
1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 18 w barwie fioletowej. | 60 PLN | 60 PLN | |
49768 |
1950 groszy, całostka wydania przedrukowego z nadrukiem groszy typ 8 w barwie fioletowej. | 120 PLN | 120 PLN | |
49771 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem prowizorycznym typ 14 i z nadrukiem groszy typ 23 w barwie czarnej. | 220 PLN | 220 PLN | |
49779 |
1951 kartka z reklamą banku PKO, kreska nad pierwszym "Z" w "OSZCZĘDZAJ". | 25 PLN | 25 PLN | |
49783 |
1953 wydanie prowizoryczne, koperta obiegowa ze stemplem typu 3. | 100 PLN | 100 PLN | |
49796 |
1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z sygnaturą V.58. | 40 PLN | 45 PLN | |
49822 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X.60. | 50 PLN | 50 PLN | |
49823 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VI.60. | 50 PLN | 50 PLN | |
49832 |
1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Warszawa, karta o sygnaturze VI.60, bardzo dobry stan zachowania. | 50 PLN | 50 PLN | |
49862 |
1968 1000-lecie Pułtuska, kartka bez druku barwy brązowej, dla porównania właściwie wydrukowana całostka. | 500 PLN | 450 PLN | |
49960 |
1984 Zabytki kultury Wrocławia, niekatalogowana makulaturowa kartka z odwróconym drukiem barwy bordowej, kupiona w okienku pocztowym; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | 600 PLN | 540 PLN | |
49969 |
1987 kartka z dodrukiem z okazji wystawy filatelistycznej w Warszawie. | 15 PLN | 15 PLN | |
49977 |
1988 100. rocznica urodzin Marii Grzegorzewskiej, całostka z sygnaturą VII.1988 i abklaczem na odwrocie. | 30 PLN | 30 PLN | |
49980 |
1989 70 lat SEP, całostka z abklaczem barwy czarnej. | 65 PLN | 65 PLN | |
50000 |
1923 CFRNA połączenie lotnicze na trasie Warszawa - Praga - Strasburg -Paryż, ekspresowy lotniczy list polecony wysłany z Warszawy 1.09.23 do Wielkiej Brytanii, stempelek gotówkowej dopłaty za przesyłkę lotniczą z wpisaną liczbą "450", stempelek "Par avion", na odwrocie stempel tranzytowy z Paryża. | 400 PLN | 400 PLN | |
50005 |
1925 Wydanie Zarządu Głównego i Komitetów Wojewódzkich - Wilno - alegoria Ikar i samolot, jednostronnie cięty znaczek za 10 gr. w kolorze niebieskim z rzadką pieczęcią urzędową (NADLEŚNI)CTWO JEZIORSKIE. | 120 PLN | 120 PLN | |
50011 |
1926 znaczek do przesyłek lotniczych - Warszawa zawody balonów wolnych, cięty znaczek za 1 zł (nakład 330 szt.), pełna oryginalna guma; bardzo dobry stan zachowania. | 600 PLN | 600 PLN | |
50013 |
1926 Wydanie Zarządu Głównego i Komitetów Wojewódzkich - Kraków - III tydzień Lotniczy Wawel, arkusik czteroznaczkowy ciętego znaczka za 5 gr. w kolorze niebieskim na papierze szarym - w katalogu W.Ługowskiego i J.Kosmali katalogowanego oddzielnie, jak na skanie lekko zgięty, pełna oryginalna guma w pięknym stanie. | 1 000 PLN | 1 000 PLN | |
50024 |
1928 I Lot Warszawa - Sofia, list lotniczy z Warszawy do Bułgarii, na odwrocie stempel odbiorczy. | 450 PLN | 450 PLN | |
50043 |
1935 kartka z treningowego lotu balonowego na trasie Bruksela (Belgia) – Rozłucz. | 120 PLN | 120 PLN | |
50077 |
1939 nalepki poczty balonowej z okazji niedoszłych do skutku ze względu na wybuch wojny zawodów Gordon Bennetta we Lwowie, gwarancja Jendroszek. | 150 PLN | 150 PLN | |
50087 |
1956 I lot linii "Lufthansa" na trasie Warszawa - Berlin, list polecony wysłany 4.2, dekoracyjna i bardzo efektowna całość. | 20 PLN | 20 PLN | |
50098 |
1958 list poczty szybowcowej z okazji Mistrzostw Świata w Lesznie. | 30 PLN | 30 PLN | |
50103 |
1959 komplet znaczków do opłacania przesyłek przesłanych balonami: "Katowice", "Warszawa", "Syrena" podczas Zawodów Balonowych z okazji M.T.P. i znaczek do opłacania przesyłek podczas I lotu balonu "Poznań", bardzo dobry stan zachowania. | 120 PLN | 120 PLN |