Aukcja rozpocznie się 15.11.2024

Wyniki

Poz# Zdjęcia Opis Cena wywoławcza Cena sprzedaży
49083

1923 perforacja firmowa UBCL - United Baltic Corporation Limited, znaczek za 300 Mk herb Gdańska format mały poziomy z perforacją firmową, kasowany; bardzo dobry stan zachowania.

30 PLN30 PLN
49114

1923 wydanie przedrukowe w nowej walucie, czysty znaczek za 5 G/1 000 000 Mk. z błędem na znaczku podstawowym z poz.11 "podwójna ukośna kreska w K", jedna podlepka, poza krótszymi ząbkami po lewej ładny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie.

550 PLN490 PLN
49141

1924 Herb Gdańska w owalu, znaczek za 3 fen. z bardzo zaawansowanym błędem na poz.92 "zdeformowana prawa cyfra 3 - jak 9", piekny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie.

450 PLN450 PLN
49145

1925 perforacja firmowa BAL - Baltic America Linie, znaczek za 50 Pf herb Gdańska w owalu z perforacją firmową, skasowany 4.10; dobry stan zachowania.

100 PLN100 PLN
49164

1930 ozdobny formularz telegramu Wolnego Miasta Gdańska, rzadkie w bardzo dobrym stanie.

1 600 PLN1 440 PLN
49200

1935 koperta prywatnego wydania firmy filatelistycznej Josef Goldberger ze znakiem opłaty herb Gdańska w owalu za 3 fen., jedyna całostka koperta Wolnego Miasta Gdańska bardzo rzadkie, koperta w bardzo dobrym stanie, koperta nie ujęta w katalogu Fischer, wymieniona w podstawowym katalogu Michla.

1 800 PLN1 800 PLN
49287

80 PLN80 PLN
49321

1918 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 44.

600 PLN600 PLN
49322

1919 koperta z wydrukowanym znakiem opłaty.

80 PLN80 PLN
49327

1919 wydanie krakowskie, kartka z nadrukiem typ 42, plamki.

30 PLN30 PLN
49341

50 PLN50 PLN
49346

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 9.

40 PLN40 PLN
49357

1919 wydanie prowizoryczne, całostka.

500 PLN500 PLN
49360

1919 wydanie prowizoryczne, całostka z przesuniętym nadrukiem.

600 PLN540 PLN
49361

600 PLN600 PLN
49377

25 PLN25 PLN
49393

1920 całostka z hasłem propagandowym c.

80 PLN80 PLN
49394

1920 pokwitowanie telegraficzne.

40 PLN40 PLN
49399

1923 pokwitowanie telegraficzne z obiegu z Posady Olchowskiej.

30 PLN30 PLN
49400

1923 pokwitowanie telegraficzne z Warszawy.

60 PLN60 PLN
49406

1925 kartka z Torunia 4.12.25 do Gdańska.

10 PLN10 PLN
49411

1926 kolumna Zygmunta, całostka z sygnaturą 464...26 z błędem "brak kropki po sygnaturze".

120 PLN120 PLN
49415

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z sygnaturą II-1928 bez hasła propagandowego.

70 PLN70 PLN
49416

60 PLN60 PLN
49417

1931 ilustrowana kartka pocztowa wydana przez Polskie Towarzystwo Turystyczne w Krakowie, której koncepcję (wzór) wykorzystano na etapie projektowania całostki ilustrowanej ze znakiem opłaty z Henrykiem Sienkiewiczem, karta z ilustracją Królewska Huta.

60 PLN60 PLN
49430

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 30, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą.

120 PLN100 PLN
49433

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 20 - WILANÓW Pałac, I nakład, sygnatura VIII-1931; czysta w dobrym stanie zachowania (rogi delikatnie zaokrąglone).

80 PLN80 PLN
49434

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 25, I nakład - sygnatura VIII-1931.

90 PLN95 PLN
49435

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 2, I nakład.

80 PLN95 PLN
49436

80 PLN111 PLN
49437

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 14, I nakład - sygnatura VIII-1931.

80 PLN95 PLN
49438

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 15, I nakład - sygnatura VIII-1931.

80 PLN85 PLN
49439

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, I nakład - sygnatura VIII-1931.

80 PLN111 PLN
49440

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 17, I nakład - sygnatura VIII-1931.

80 PLN115 PLN
49441

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, I nakład - sygnatura VIII-1931.

80 PLN115 PLN
49442

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, I nakład - sygnatura VIII-1931.

80 PLN111 PLN
49444

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 21, I nakład - sygnatura VIII-1931.

80 PLN111 PLN
49445

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, I nakład - sygnatura VIII-1931.

80 PLN85 PLN
49459

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 14.

100 PLN105 PLN
49460

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 15.

100 PLN105 PLN