Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
25746 |
1917 Rosja, seria obiegowa, znaczek cięty za 1 R z przesuniętym drukiem barwy brązowej (ramka) i odwróconym barwy pomarańczowej (orzeł i nominał), czysty bez podlepki, bardzo dobry stan zachowania. | 200 PLN | 200 PLN | |
25748 |
1917 Rosja, koperta za 10 kop. wydania z 1913 roku, rozmiar 145x120mm ze ściętą klapą, wysłana do Kaługi, na odwrocie dwa stempelki cenzury; słabszy stan zachowania. | 80 PLN | 80 PLN | |
25749 |
1917 Rosja, dekoracyjna koperta z emblematem Czerwonego Krzyża - oddziału d/s jeńców wojennych Wszechrosyjskiego Związku Miast (ВСЕРОССIЙСКIЙ СОЮЗЪ ГОРОДОВ) wysłana 27.2 z centrali w Piotrogrodzie do biura w Kopenhadze; stempelek i zalepka cenzury piotrogrodzkiej; efektowna całość w dobrym stanie zachowania; temat - CZERWONY KRZYŻ. | 140 PLN | 140 PLN | |
25752 |
1918-19 Białoruska Republika Ludowa, powstała w warunkach tymczasowej okupacji centralnej części ziem białoruskich przez wojska niemieckie i nie zdołała rozwinąć się w niepodległe i uznane państwo (uznała je tylko Finlandia), seria ciętych znaczków o charakterze prywatnym z pełną oryginalną gumą. | 120 PLN | 120 PLN | |
25753 |
1922 Kijów - lokalne prowizoryczne znaczki pocztowej kasy oszczędności dokumentujące wpłaty, z kijowskim nadrukiem nowej wartości, jeden sygnowany EBL (z oryginalną gumą Mi.1150 euro), niegumowane. | 500 PLN | 500 PLN | |
25757 |
1931 ZSRR, ilustrowana karta pocztowa, tekst w języku gruzińskim. | 100 PLN | 100 PLN | |
25758 |
1931 ZSRR, koperta z ilustracją, bez linii dzielącej. | 120 PLN | 120 PLN | |
25759 |
1932 ZSRR, ilustrowana karta pocztowa, bez linii dzielącej. | 120 PLN | 120 PLN | |
25761 |
1935 ZSRR, druk z redakcji gazety "Czerwony kołchoźnik", przesłany miejscowo 12.10 w Januszpolu (ЯНУШПОЛЬ-АНУШПОЛЬ). | 40 PLN | 40 PLN | |
25764 |
1943 ZSRR, karta pocztowa z niebieską ilustracją. | 100 PLN | 100 PLN | |
25765 |
1944 ZSRR, ilustrowany formularz z cytatem Suworowa "Rosjanie zawsze bili Prusaków", wysłany 19.9 z Leningradu do Swierdłowska, stempelek cenzury nr.19571. | 100 PLN | 100 PLN | |
25770 |
1946 ZSRR, ilustrowana karta pocztowa. | 60 PLN | 60 PLN | |
25783 |
1954 ZSRR, postęp w rolnictwie (I), seria czysta. | 20 PLN | 20 PLN | |
25790 |
1956 ZSRR, Machmud Aiwasow, znaczek kasowany z podpisem Muchamed. | 70 PLN | 70 PLN |