Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
24511 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym 12. | 40 PLN | 40 PLN | |
24553 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 47. | 200 PLN | 200 PLN | |
24554 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 48. | 200 PLN | 200 PLN | |
24576 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 55 - Jan Matejko "Wernyhora", wg. najnowszej klasyfikacji P.Pelczara - typ nadruku II (gruby), czysta. | 200 PLN | 200 PLN | |
24586 |
1945 całostka typu I na kartonie p z hasłem propagandowym 4, na odwrocie stemplowane znaczki. | 80 PLN | 80 PLN | |
24595 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 1a z obiegu pocztowego z Gniezna, stempel cenzury wojskowej nr 1618. | 100 PLN | 100 PLN | |
24608 |
1946 Belweder, całostka na kartonie szarobiałym x z hasłem propagandowym 13, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | 50 PLN | 50 PLN | |
24644 |
1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 14, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z II walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 2 kropki); karta wysłana 9.8 z Krynicy do Rabki; rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | 50 PLN | 50 PLN | |
24647 |
1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą XII.49 i hasłem propagandowym 14 z obiegu pocztowego. | 20 PLN | 20 PLN | |
24678 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z hasłem propagandowy 16b. | 45 PLN | 45 PLN | |
24690 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14 i ilustracją 13. | 70 PLN | 70 PLN | |
24692 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14 i ilustracją 6. | 70 PLN | 70 PLN | |
24701 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 17, gwarancja i opis Rzadkosz. | 40 PLN | 40 PLN | |
24711 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem 14, hasłem propagandowym 6-wierszowym i ilustracją 14. | 80 PLN | 80 PLN | |
24712 |
1949 wydanie przedrukowe, całostka z nadrukiem karminowym, ilustracja nr 10, hasło 16d. | 70 PLN | 70 PLN | |
24713 |
1949 wydanie przedrukowe, całostka z nadrukiem karminowym, ilustracja nr 7, hasło 16c. | 70 PLN | 70 PLN | |
24714 |
1949 wydanie przedrukowe, całostka z nadrukiem karminowym, ilustracja nr 15, hasło 16c. | 75 PLN | 75 PLN | |
24726 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16c i z nadrukiem typ 14, ilustracja nr 17. | 200 PLN | 180 PLN | |
24729 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16c i z nadrukiem typ 14, ilustracja nr 20. | 200 PLN | 180 PLN | |
24743 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem lokalnym groszy z Niemodlina typ 31 w barwie fioletowej. | 90 PLN | 90 PLN | |
24761 |
1950 gołąb pokoju, całostka. | 30 PLN | 30 PLN | |
24773 |
1951 kartka przeznaczona do przesyłania życzeń 1-Majowych. | 10 PLN | 10 PLN | |
24774 |
1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta. | 20 PLN | 20 PLN | |
24789 |
1952 budownictwo mieszkaniowe, całostka z sygnaturą VIII.52 i hasłem propagandowym 20b. | 10 PLN | 26 PLN | |
24791 |
1952 budownictwo mieszkaniowe, całostka z sygnaturą II.52 i hasłem propagandowym 19. | 20 PLN | 20 PLN | |
24792 |
1952 Kongres Obrońców Pokoju w Wiedniu. | 25 PLN | 25 PLN | |
24805 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym H, klapa z ostrym zakończeniem. | 60 PLN | 60 PLN | |
24813 |
1953 całostka okolicznościowa z Mikołajem Kopernikiem. | 40 PLN | 40 PLN | |
24830 |
1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z dodrukiem wystawy i sesji naukowej w związku z inauguracją obchodów kopernikańskich w Przemyślu z 1971 roku. | 25 PLN | 25 PLN | |
24831 |
1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z opłaconą odpowiedzią. | 25 PLN | 25 PLN | |
24847 |
1959 Zjazd Związku Ochotniczych Straży Pożarnych, karta czysta, temat - POŻARNICTWO. | 20 PLN | 20 PLN | |
24849 |
1960 koperty 10-lecie "Domu Książki" skasowane stemplem okolicznościowym "600 LAT KSIĘGARSTWA POLSKIEGO 1364-1964" w Warszawie; doskonały stan zachowania. | 60 PLN | 60 PLN | |
24876 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą XII.64. | 40 PLN | 40 PLN | |
24878 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VI.64. | 40 PLN | 40 PLN | |
24879 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą VI.63. | 30 PLN | 30 PLN | |
24880 |
1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą III.63. | 30 PLN | 30 PLN | |
24894 |
1965 700-lecie Warszawy, karta skasowana okolicznościowo z okazji Wystawy "50 lat filatelistyki w Warszawie". | 10 PLN | 10 PLN | |
24936 |
1972 500-lecie urodzin Mikołaja Kopernika, bardzo rzadka koperta bez druku barwy ciemnooliwkowej, gwarancja i oznaczenie M. Wysocki. | 600 PLN | 600 PLN | |
24965 |
1976 Drzwi Płockie - ochrona zabytków, sygnatura VIII-76; bardzo dobry stan zachowania. | 40 PLN | 40 PLN | |
25019 |
1984 40. rocznica SB i MO, karnet. | 80 PLN | 80 PLN |