Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
12255 |
1918 Przedbórz, III wydanie, cięta seria czysta, znaczek za 2 gr. typ 3, za 4 gr. typ 1, za 6 gr. typ 2 i za 10 gr. typ 1 (Mi.200 euro), bardzo ładny stan zachowania, każdy znaczek pełna oryginalna guma z jednym niewielkim śladem podlepki, każdy gwarancja z opisem typu Schmutz (4 gr.), Mikstein. | 240 PLN | 240 PLN | |
12293 |
1918 Przedbórz, opaska gazetowa przesyłki do Przedborza, znaczek opłaty doręczeniowej poczty miejskiej piątego wydania, gwarancja. | 800 PLN | 800 PLN | |
12320 |
1965 Śnieżko Aleksander "Poczta Miejska miasta st. Warszawy 1915-1918", 144 strony, liczne tabele i ilustracje. | 80 PLN | 80 PLN | |
12328 |
1918 Przedbórz, znaczek II wydania typu 2, gwarancja i oznaczenie Walocha. | 35 PLN | 30 PLN | |
12333 |
1918 Olkusz, znaczek okupacji austriackiej za 6 h. z podobizną cesarza Karola z lokalnym nadrukiem "Polska Poczta / Olkusz", kasowany na wycinku, gwarancja Krawczyk. | 30 PLN | 30 PLN | |
12336 |
1918 Włocławek, znaczek z nadrukiem lokalnym pierwszego wydania, na gumie ślady po przywarciu innego arkusza, gwarancja Gryżewski. | 100 PLN | 100 PLN | |
12339 |
1918 Ostrów, znaczek z nadrukiem lokalnym typ II stemplowany na wycinku, gwarancja. | 300 PLN | 300 PLN | |
12362 |
1918 Włocławek, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Schmutz. | 100 PLN | 100 PLN | |
12376 |
1918 Ostrów, znaczek z nadrukiem lokalnym typ II, gwarancja Schmutz. | 400 PLN | 400 PLN | |
12395 |
1918 Kalisz, znaczek z nadrukiem I wydania, gwarancja Walocha. | 150 PLN | 150 PLN | |
12419 |
1918 Włocławek II wydanie, znaczek okupacji niemieckiej - "Gen.-Gouv. Warschau" za 15 fen. z lokalnym dwuwierszowym nadrukiem "Na Skarb Narodowy" w kolorze czerwonym (Fi.260.-), sygnowany Rachmanow, gwarancja Schmutz. | 225 PLN | 225 PLN | |
12421 |
1918 Włocławek, dziesięcioblok znaczka z nadrukiem lokalnym "Na Skarb Narodowy". | 350 PLN | 350 PLN | |
12446 |
1919 Skałat, znaczek z nadrukiem lokalnym, gwarancja Schmutz. | 220 PLN | 220 PLN | |
12469 |
1919 Myślenice, I wydanie, austriacki znaczek pospieszny za 2 hal. z nadrukiem lokalnym "Orzeł" stempelkiem gumowym o wymiarze 16 x 22 mm, niespotykany z pustopolem po lewej, sygnowany T, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Krawczyk. | 700 PLN | 590 PLN | |
12545 |
1918 wydanie PP/GGW, list polecony z Będzina nadany 10.1.19 do Kielc, znaczki z nadrukiem pierwszej formy, koperta przycięta od góry, na odwrocie stempel odbiorczy, gwarancja Schmutz. | 900 PLN | 800 PLN | |
12565 |
1918 wydanie PP/GGW, wieloblok z nadrukiem drugiej formy, znaczek z poz. 11 z błędem "podniesione s", znaczek z błędem gwarancja i oznaczenie Berbeka. | 300 PLN | 300 PLN | |
12640 |
1918 KONIN (Kalisz) - wydanie PP/GGW, znaczek za 10 fen. z nadrukiem drugą formą, unieważniony czytelnie okrągłym kasownikiem prowizorycznym w Koninie, gwarancja i opis Krawczyk. | 100 PLN | 100 PLN | |
12643 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z nadrukiem drugiej formy z błędem "odwrócone k", gwarancja i oznaczenie. | 80 PLN | 80 PLN | |
12667 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek w barwie niebieskiej z druku pokojowego z nadrukiem z nadrukiem drugiej formy, gwarancja i oznaczenie Berbeka. | 1 200 PLN | 1 080 PLN | |
12669 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczków w barwie niebieskiej z nadrukiem drugiej formy, gwarancja i oznaczenie Berbeka. | 680 PLN | 680 PLN | |
12722 |
1918 OSTROŁĘKA - wydanie PP/GGW, znaczek za 25/7,5 fen. rzadszy z nadrukiem drugą formą, unieważniony czytelnie rzadkim okrągłym kasownikiem prowizorycznym w Ostrołęce, gwarancja i opis. | 200 PLN | 200 PLN | |
12787 |
1918 PŁOCK - wydanie PP/GGW, znaczek za 60 fen. z nadrukiem pierwszą formą, unieważniony okrągłym kasownikiem prowizorycznym w Płocku, pod słabiej czytelnym PŁOCK dobrze widoczna data '191 ,gwarancja i oznaczenie. | 60 PLN | 60 PLN | |
12791 |
2018 książka Juliana Auleytnera "Obieg pocztowy wydania PP/GGW 1918/19", 68 stron, kolorowe ilustracje. | 80 PLN | 80 PLN | |
12812 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | 100 PLN | 100 PLN | |
12833 |
1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "krótsza litera A w POLSKA", gwarancja i oznaczenie Wiatrowski. | 550 PLN | 495 PLN | |
12847 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem brązowofioletowym, gwarancja Ryblewski. | 300 PLN | 300 PLN | |
12865 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11½, gwarancja i opis Schmutz. | 60 PLN | 50 PLN | |
12872 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | 30 PLN | 30 PLN | |
12873 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski. | 60 PLN | 60 PLN | |
12874 |
1918 drugie wydanie lubelskie, lewy znaczek z błędem "litera A w POLSKA niższe", gwarancja bez oznaczenia błędu Schmutz. | 120 PLN | 110 PLN | |
12901 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | 90 PLN | 90 PLN | |
12903 |
1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "krótsza litera A w POLSKA", gwarancja Wiatrowski. | 200 PLN | 180 PLN | |
12904 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, dolny znaczek z błędem "uszkodzone PO w POLSKA", gwarancja i oznaczenie pozycji Berbeka. | 480 PLN | 432 PLN | |
12922 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja i opis Berbeka. | 180 PLN | 180 PLN | |
12938 |
12947 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwsze formy z poz. 47, fotoatest Berbeka. | 1 000 PLN | 875 PLN | |
12958 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 5, lekko przygięty prawy górny narożnik (nie złamany), ogólnie bardzo ładny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 600 PLN | 600 PLN | |
12965 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 8, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 240 PLN | 216 PLN | |
12971 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 53, na środku znaczka niewielkie zagniecenie, gwarancja i oznaczenie Berbeka. | 390 PLN | 400 PLN | |
12985 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja Schmutz. | 30 PLN | 30 PLN |