Aukcja rozpocznie się 21.06.2024

Wyniki

Poz# Zdjęcia Opis Cena wywoławcza Cena sprzedaży
21220

1920 całostka z hasłem propagandowym c.

80 PLN80 PLN
21221

1920 całostka bez hasła propagandowego.

50 PLN50 PLN
21227

1920 kartka do korespondencji zagranicznej.

60 PLN71 PLN
21228

1920 całostka do korespondencji zagranicznej.

50 PLN50 PLN
21234

1921 całostka do obrotu krajowego.

50 PLN50 PLN
21240

1921-1922 karta podwójna do obrotu krajowego za 8+8 mk (Fi.100.-.)

70 PLN70 PLN
21249

100 PLN100 PLN
21261

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 30, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

100 PLN100 PLN
21262

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry.

90 PLN90 PLN
21264

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

100 PLN100 PLN
21265

150 PLN150 PLN
21266

1931 całostka z sygnaturą XI-1931druk rotograwiurą, ilustracja nr 30.

90 PLN90 PLN
21267

80 PLN80 PLN
21268

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 23 - Warszawa, Rynek St. Miasta, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta, dobry stan zachowania.

120 PLN162 PLN
21269

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 26, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, bardzo ładny stan zachowania.

100 PLN124 PLN
21270

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 5, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, bardzo ładny stan zachowania.

100 PLN100 PLN
21272

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 7, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, dofrankowana i wysłana z Wilna do Małych Sołecznik, słabszy stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

30 PLN30 PLN
21274

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 25 pierwszego nakładu z sygnaturą XI-1931, linie rotograwiurą, sygnatura długa.

120 PLN120 PLN
21276

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą.

120 PLN100 PLN
21277

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą.

120 PLN120 PLN
21279

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą.

120 PLN120 PLN
21280

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 29, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą.

120 PLN130 PLN
21284

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 32, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą.

120 PLN100 PLN
21286

90 PLN90 PLN
21287

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, I nakład - sygnatura VIII-1931.

90 PLN157 PLN
21288

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 6, I nakład - sygnatura VIII-1931.

90 PLN123 PLN
21289

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 15, I nakład - sygnatura VIII-1931.

90 PLN132 PLN
21290

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 17, I nakład - sygnatura VIII-1931.

90 PLN129 PLN
21295

1932 całostka druk w sprawach żywnościowych.

30 PLN70 PLN
21297

80 PLN80 PLN
21311

1933 kartka wydania prowizorycznego z obiegu pocztowego z Warszawy ze stemplem wirnikowym z cytatem J. Piłsudskiego.

40 PLN40 PLN
21334

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 31 z obiegu pocztowego z Rabki

30 PLN30 PLN
21337

1935 M/S Piłsudski, 32 całostki z kompletem ilustracji, bardzo dobry stan zachowania.

5 400 PLN5 400 PLN
21347

30 PLN30 PLN
21352

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 22 z obiegu pocztowego, Milanówek

50 PLN50 PLN
21353

1937 uniwersytet we Lwowie, 32 całostki z kompletem ilustracji, bardzo dobry stan zachowania.

4 400 PLN3 800 PLN
21355

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec.

160 PLN160 PLN
21365

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań.

160 PLN160 PLN
21368

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 18 z obiegu pocztowego z Bydgoszczy do Niemiec, złamany prawy dolny narożnik.

100 PLN100 PLN
21373

1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka z krótkim napisem "KARTA POCZTOWA" z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 3.

20 PLN20 PLN