Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
51094 |
1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, rzadka karta podwójna 10+10/20+20 gr; dobry stan zachowania - na odwrocie karty na odpowiedź na całej długości w pasie szerokości ok 1 cm punktowe ślady kleju od wklejenia na stronę albumową (Fi.300.-). | 150 PLN | 150 PLN | |
51128 |
1935 całostka z ilustracją nr 15, plamka nad sygnaturą. | 40 PLN | 40 PLN | |
51133 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 2 - Lwów. | 100 PLN | 105 PLN | |
51171 |
1937 całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym O. | 60 PLN | 60 PLN | |
51174 |
1937 zamek w Mirze, całostka z sygnaturą XI-1936. | 35 PLN | 35 PLN | |
51175 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie; doskonały stan zachowania. | 50 PLN | 50 PLN | |
51176 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie; doskonały stan zachowania. | 50 PLN | 50 PLN | |
51185 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym H. | 15 PLN | 20 PLN | |
51188 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O. | 20 PLN | 20 PLN | |
51192 |
1938 całostka do korespondencji zagranicznej. | 40 PLN | 40 PLN | |
51234 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 1. | 150 PLN | 150 PLN | |
51235 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2. | 150 PLN | 150 PLN | |
51236 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 3. | 150 PLN | 150 PLN | |
51237 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 4. | 150 PLN | 150 PLN | |
51238 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5. | 150 PLN | 150 PLN | |
51239 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 6. | 150 PLN | 150 PLN | |
51240 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 7. | 150 PLN | 150 PLN | |
51241 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 8. | 150 PLN | 150 PLN | |
51242 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 9. | 150 PLN | 150 PLN | |
51249 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 21. | 150 PLN | 150 PLN | |
51250 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22. | 150 PLN | 150 PLN | |
51251 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 23. | 150 PLN | 150 PLN | |
51252 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 24. | 150 PLN | 150 PLN | |
51253 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 25. | 150 PLN | 150 PLN | |
51254 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26. | 150 PLN | 150 PLN | |
51255 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 27. | 150 PLN | 150 PLN | |
51256 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 28. | 150 PLN | 150 PLN | |
51257 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 29. | 150 PLN | 160 PLN | |
51258 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30. | 150 PLN | 150 PLN | |
51259 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 31. | 150 PLN | 150 PLN | |
51260 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32. | 150 PLN | 150 PLN | |
51261 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 33. | 150 PLN | 150 PLN | |
51262 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 34. | 150 PLN | 150 PLN | |
51263 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 35. | 150 PLN | 150 PLN | |
51264 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 36. | 150 PLN | 150 PLN | |
51265 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 37. | 150 PLN | 150 PLN | |
51266 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 38. | 150 PLN | 150 PLN | |
51267 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 39. | 150 PLN | 150 PLN | |
51271 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46. | 150 PLN | 150 PLN | |
51280 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 57. | 150 PLN | 150 PLN |