Nowa aukcja rozpocznie się wkrótce

Wyniki

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Cena wywoławcza Cena sprzedaży
40163

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 55.

60 PLN60 PLN
40164

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 56.

60 PLN60 PLN
40165

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 63 - Polski Czerwony Krzyż.

140 PLN170 PLN
40172

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 28.

40 PLN40 PLN
40174

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 9 pochodząca z archiwum wzorów stemplowana datownikiem Głównej Składnicy Materiałów Pocztowych w Warszawie w przededniu wprowadzenia całostek do obiegu, dodatkowo stempel "WZÓR", fotoatest Rzadkosz.

1 000 PLN1 000 PLN
40179

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 20 - Mikołaj Kopernik, gwarancja.

200 PLN260 PLN
40180

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 29 - Fryderyk Chopin, gwarancja.

200 PLN180 PLN
40181

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 24 - Maria Skłodowska Curie, gwarancja.

200 PLN200 PLN
40182

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 27, gwarancja Pelczar.

150 PLN135 PLN
40183

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 36, gwarancja Pelczar.

150 PLN135 PLN
40185

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 44, gwarancja Pelczar.

1 500 PLN1 550 PLN
40186

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 48, gwarancja Pelczar.

1 500 PLN1 350 PLN
40187

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 2, gwarancja Pelczar.

1 500 PLN1 350 PLN
40189

1945 kartka z hasłem propagandowym 1a.

160 PLN160 PLN
40190

1945 kartka z hasłem propagandowym 3.

160 PLN160 PLN
40209

1947 Belweder, całostka z hasłem propagandowym 11.

50 PLN55 PLN
40210

1947 Belweder, całostka z hasłem propagandowym 12.

50 PLN50 PLN
40211

1947 Belweder, całostka z napisem "Ob." i hasłem propagandowym 13.

50 PLN50 PLN
40212

1947 Belweder, całostka bez napisu "Ob." i hasłem propagandowym 13.

70 PLN75 PLN
40232

1948 zamek w Będzinie.

40 PLN40 PLN
40266

1949 wydanie prowizoryczne, całostka na kartonie kremowoszarym.

75 PLN75 PLN
40267

1949 wydanie prowizoryczne, całostka na kartonie kremowoszarym.

75 PLN75 PLN
40270

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4, karton kremowoszary gładki, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

60 PLN60 PLN
40272

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 13.

150 PLN170 PLN
40274

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4.

55 PLN55 PLN
40276

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4.

125 PLN125 PLN
40282

1949 wydanie prowizoryczne, dwie całostki z nadrukiem typ 7 z sygnaturą VIII.47 na dwóch odmianach kartonu.

100 PLN100 PLN
40283

1949 wydanie prowizoryczne, dwie całostki z nadrukiem typ 7 z sygnaturą VIII.48 na dwóch odmianach kartonu.

100 PLN100 PLN
40288

1949 wydanie prowizoryczne, karty 103 z sygnaturami VIII 47 i VIII 48 z czerwonymi nadrukami typu 7 oraz hasłami propagandowymi: 16a (VIII 48) i 16b (VIII 47); bardzo dobry stan zachowania.

200 PLN200 PLN
40297

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11.

40 PLN50 PLN
40299

1949 wydanie przedrukowe, całostka z nadrukiem typ 11.

60 PLN60 PLN
40301

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ukośnym nadrukiem typ 8.

120 PLN140 PLN
40380

1954 wydanie prowizoryczne, z nadrukiem typ 12 z hasłem propagandowym 23 z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

20 PLN20 PLN
40390

1954 wydanie prowizoryczne, z nadrukiem typ 12 z hasłem propagandowym 20 z obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

30 PLN30 PLN
40393

1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z sygnaturą I.58.

40 PLN40 PLN
40399

1957 samolot nad Krakowem, koperta z sygnaturą II-1962.

50 PLN50 PLN
40403

1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie.

10 PLN10 PLN
40408

1958 wycinanki ludowe, całostka z sygnaturą drugiego nakładu XI.58.

100 PLN90 PLN
40438

1963 XX posiedzenie Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, całostka z nadrukiem prywatnym na odwrocie.

50 PLN85 PLN
40440

1963 statek skandynawski, całostka z sygnaturą IX.64.

40 PLN40 PLN